Zpěvačka Marta Jandová dostala nový kšeft

Relax
5. 12. 2013 09:40
Marta dostala nový kšeft.
Marta dostala nový kšeft.

Zpěvačka Marta Jandová (39) po svém návratu z Německa do Čech vážně jede. Daří se jí nejen v osobním životě, ale dostává i jeden kšeft za druhým, a teď se dokonce stane koučkou v pěvecké soutěži! Co přesně vlastně bude dělat?

Marta zasedne už příští rok na jaře jako kouč v nové řadě show Hlas ČeskoSlovenska! Jejím úkolem bude sestavit tým zpěváků, který bude provázet na cestě k vítězství a pohádkové výhře. Co na svůj nový job říká sama zpěvačka? "Moc se těším na nové a nadějné zpěváky, v Hlasu mají úplně jinou možnost uspět. A taky se těším na roli rádkyně a takové berličky v jejich začátcích. Vždycky jsem si přála, abych měla na soutěžící co nejvíc času, abych jim mohla radit a opravdu je poznat," neskrývá nadšení Marta.

Hlas ČeskoSlovenska vstoupí na obrazovky televize Nova už příští rok na jaře. Vítěz získá nejen titul Hlas ČeskoSlovenska, ale také výhru v hodnotě dvou milionů korun! Zpěváci, zpěvačky a letos nově i pěvecká dua se můžou stále hlásit na webových stránkách www.nova.cz.

Autor: - lem - Foto: TV Nova , David Kundrát, Martin Hykl

Další čtení

ilustrační foto

Po letech naděje pro ohrožený druh: Ve Dvoře Králové se narodila žirafa síťovaná

Relax
Aktualizováno: 10. 2. 2026 16:31

Z tréninkové kavárny na Vyšehradě ke knížkám. Jak dostala Magdaléna šanci

Relax
Aktualizováno: 9. 2. 2026 12:05

Chuť, která mění okamžik v zážitek

Relax
9. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ