Absolonová je už maminkou

Relax
21. 11. 2015 17:15
Monika Absolonová a Tomáš Horna se stali rodiči.
Monika Absolonová a Tomáš Horna se stali rodiči.

Monika Absolonová (38) se konečně dočkala té nejvytouženější role - mateřské. Svému životnímu partnerovi Tomáši Hornovi porodila včera večer skoro čtyřkilového Tadeáše.

Na svět přišel v den Hornových narozenin, čímž se rodinné oslavy zdvojnásobily. Pro zpěvačku je to první dítě, hokejista už má z předchozího vztahu holčičku.

Absolonová přibrala během těhotenství 30kg, navzdory tomu se však cítila natolik v kondici, že před pár dny ještě moderovala slavnostní vyhlášení ankety Atlet roku.

Nyní se ale hodlá věnovat už jenom miminku. Všechny pracovní závazky odsunula na neurčito a plánuje aspoň rok být pouze mámou pro Tadeáše. "Vzhledem k mému věku to může být moje první a poslední dítě," tak si ho chci užít, prohlásila před porodem.

Další velkou událostí by v rodině ovšem mohla být svatba. Horna se už vyjádřil, stačí aby Absolonová řekla ano.

Autor: - iba -Foto: Dalibor Puchta, Robert Starý

Další čtení

Soutěž o velkou kreativní sadu Crayola Disney Cars

Relax
25. 8. 2025

Stříbrný groš se jménem je originální dar pro svátek dnes

Relax
21. 8. 2025

Vydejte se po stopách dávných mistrů, kteří vynikali nejen výrobou vína

Relax
21. 8. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ