Aleš Cibulka slaví šťastnou padesátku! Ale dárky rozdává sám

Relax
17. 6. 2014 09:30
Šťastný moderátor s vlastnoručně vyrobenou cenou svého pořadu.
Šťastný moderátor s vlastnoručně vyrobenou cenou svého pořadu.

Moderátor Aleš Cibulka (37) bude slavit ve velkém stylu! A to hned krásný 50. díl své talkshow Sejdeme se na Cibulce. Kulatiny s ním přijde oslavit padesát významných hostů, kteří už v jeho pořadu byli a teď přijali pozvání znovu, aby s ním oslavili jeho jubileum. Aleš si pro ně připravil nejen spoustu zábavy, ale i ceny, které vlastnoručně vyráběl.

"Pro mě je největším dárkem to, že si všichni udělali čas, že navzdory hroznému vedru přišli, přestože pro některé je tohle počasí doslova vražedné, a hlavně to, že je všechny mohu považovat za své přátele. Toho si cením. Že mi přišli poblahopřát k tomuhle jubileu," prohlásil dojatý moderátor. Jubilejní 50. díl přijdou s Alešem Cibulkou oslavit např. Kateřina Brožová, Petra Černocká, Milan Drobný, Pavlína Filipovská, Linda Finková, Vladimír Hron s maminkou, Iva Hüttnerová, Eva Pilarová s manželem, Yvonne Přenosilová, Marie Retková, Yvetta Simonová, Ljuba Skořepová, Karel Štědrý, Marie Tomsová, Pavel Trávníček s partnerkou, Gabriela Vránová, Josef Zíma, Veronika Žilková se synem Vincentem Navrátilem, Ladislav Županič a celá řada dalších.

Místo toho, aby to byl Aleš, kdo přijímal dary a gratulace, rozdával sám vlastnoručně vyrobené ceny. "Padesátý díl je výjimečný nejen v tom, že poběží v premiéře v sobotu v hlavním vysílacím čase namísto pondělka. Ale já těch kulatin využiji k tomu, abych svým hostům předal ceny v podobě křišťálových cibulek za neobyčejný přínos pořadu, a to hned v několika kategoriích," prozradil Aleš. Křišťálové cibulky jsou unikátní ceny a hosté se na natáčení nejen skvěle bavili, ale právě i obdivovali Alešovu zručnost. "A víte co? Tuhle prestižní cenu nemá ještě nikdo, ani Karel Gott!" poznamenal Aleš. Ale nebyl by to on, kdyby nepřidal legrační poznámku. "Ona je studená, chladí, a to opravdu každý ten den ocenil," smál se Aleš při vzpomínce na natáčení.

Speciální 50. díl Sejdeme se na Cibulce si nenechte ujít už tuto sobotu ve 20:10 na TV Barrandov.

Autor: - aza -Foto: Martin Hykl, David Kundrát

Další čtení

Nové World of Tanks: HEAT se otevře prvním hráčům. Beta startuje za týden

Relax
Aktualizováno: 10. 4. 2026 14:42
ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ