Banášová už plánuje svatbu. Co prozradil kněz?

Relax
30. 3. 2017 09:00
Adela Banášová.
Adela Banášová.

Slovenská moderátorka Adela Banášová (36) byla žádostí o ruku v přímém přenosu pořádně zaskočená. Už si na roli snoubenky ale zvykla a připravuje svatbu s mladším kolegou Viktorem Vinczem (26). Bude probíhat v kostele a oddá je blízký přítel.

Svatbu plánují snoubenci ve východoslovenské vesnici Vyšný Žipov. "Jsem velmi rád, že je mohu oddat, protože jsem Viktorovým kmotrem a znám ho odmalička," prozradil Novému času místní evangelický farář a informaci potvrdili i obyvatelé.

Vincze už se s farářem dokonce sešel. Potřeboval totiž probrat desetiletý věkový rozdíl mezi ním a jeho snoubenkou. Naštěstí v tom ale nikdo problém nevidí a přípravy na veselku pomalu, ale jistě pokračují. Svatbu potvrdila i sama moderátorka.

"Ano, brzy se budeme brát, ale předtím mám ještě kopu práce a moderování, proto to beru postupně. Všechny detaily budu řešit později, " řekla Banášová slovenskému Šarmu. Navíc prozradila, že se vzdá svého  příjmení a vezme si jméno nastávajícího.

Autor: - gab - Foto: Robert Starý, archiv

Další čtení

Geocaching je hra novodobých lovců pokladů, propadli jí i Češi

Relax
1. 5. 2025

Steel Hunters začíná novou sezónu a přidá zdarma Battle Pass

Relax
29. 4. 2025

Soutěž o vstupenky na muzikál Jakoubek

Relax
28. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ