Bezděková měla na Miss Universe ochranku i vlastní chůvu!

Relax
1. 2. 2017 15:00
Andrea Bezděková.
Andrea Bezděková.

Českou republiku zastupovala na Miss Universe Andrea Bezděková (22), která ale nepostoupila ani do top 13. Přesto se měla na Filipínách jak v pohádce. Prozradila, že s ní všude chodila osobní ochranka a starala se o ni dokonce chůva!

"Dostalo se nám té nejlepší možné péče i úžasného přijetí od všech, se kterými jsme se setkaly. Zároveň nás neustále obklopovala ochranka, aby se nám nic nestalo. Na Filipínách jsem strávila takřka 3 týdny, ale neexistovalo, že bych se šla na pláž sama opalovat," rozpovídala se včera modelka, sotva vylezla z letadla.

A zážitky byly tak silné, že jí nevadilo ani to, že má o jeden kufr méně. Možná zapomněla, že už si své věci musí hlídat zase sama. "Každá jsme měly vlastního člověka, takovou chůvu, která se o nás po celou dobu starala. Znala přesně harmonogram každého dne, v kolik nás kde očekávají a dokonce i to, v jakých šatech půjdeme přehlídku," pokračovala.

Kufr se ale určitě někde objeví. Důležité je, že získala Česká Miss další životní zkušenost a poznala novou kulturu. Překvapilo ji navíc i chování soupeřek. Místo nevraživosti a intrik na ni totiž čekalo přátelské prostředí.

Autor: - gab - Foto: Robert Starý, archiv

Další čtení

Tisíce trsů vzácného lnu chlupatého kvetou v těchto dnech v přírodní rezervaci Liščí vrch, 23. června 2025, Sedlec, Břeclavsko.

Liščí vrch u Mikulova se zbarvil do modra, kvete len chlupatý

Relax
23. 6. 2025

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na Mystic Sk8 Cup

Relax
23. 6. 2025
ilustrační foto

Zaléváte zahradu každý den? Možná to děláte špatně

Relax
19. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ