Chandler z Přátel byl vyzván na souboj!

Relax
4. 4. 2017 16:30
Matthew Perry a Justin Trudeau.
Matthew Perry a Justin Trudeau.

Herec Matthew Perry (47) alias Chandler ze seriálu Přátelé nedávno přiznal, že ve škole šikanoval a zbil spolužáka, ze kterého vyrostl kanadský premiér. Ten se toho chytil a žádá odvetu!

K šikaně se Perry přiznal teprve nedávno v televizní show. "Povím vám příběh, na který nejsem hrdý. Můj kamarád Chris Murray, který tehdy byl také v páté třídě v Kanadě, mi nedávno připomněl, že jsme zbili Justina Trudeaua. Oba jsme ho ztloukli. Myslím, že byl velmi dobrý ve sportu, v němž jsme nevynikali jako on. Byla to čistá žárlivost, a tak jsme ho zbili. Jeho otec byl premiér, ale to nebyl ten důvod. Myslím, že to byl jediný kluk ve škole, kterého jsme dokázali přeprat," přiznal herec po pětatřiceti letech.

Perry dodal, že se tím nechce chlubit, protože to bylo odporné. "Byl jsem hloupé dítě... Stydím se za to, ani nechci pomyslet na to, že bychom se potkali," dodal. No a co čert nechtěl! "Celkem dost jsem o tom přemýšlel, a víte co? Kdo by nechtěl dát do nosu Chandlerovi? Co si dát odvetu, Matthewe Perry?" napsal na Twitter premiér Trudeau, který je pro každou legraci. Jak se k tomu zestárlý herec postaví?

Autor: - gab - Foto: ČTK/PA/JOHN WOODS, ČTK/AP/Evan Agostini

Další čtení

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Nové vydání magazínu INTERVIEW č. 2/2026: Sto stran rozhovorů pro lidi, kteří nezapomněli číst

Relax
21. 1. 2026
2/2026 INTERVIEW

Peugeot 408: design jako nástroj růstu

Relax
15. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ