Dáda Patrasová opět ukázala svůj bujný dekolt v plavkách

Relax
21. 8. 2017 08:00
Muži v Kalábrii mají na co koukat.
Muži v Kalábrii mají na co koukat.

Ačkoli v rozhovoru pro SEDMIČKU Dáda Patrasová (61) přiznala, že byly doby, kdy myslela na sebevraždu, nyní si život užívá se vším všudy. Podívejte se, jak se vystavuje v Itálii.

Hvězda dětských srdcí vyrazila opět do Kalábrie za svým přítelem Vitem. Právě díky němu se jí podařilo jakž takž překonat krizi s manželem Felixem Slováčkem. "Naprosto upřímně, nebýt Vita, tak už tady možná dnes ani nejsem," řekla SEDMIČCE s tím, že poté, co si její manžel našel milenku, byla na největším dně.

Pomalu se ale učí si život opět užívat. Nedávno si založila profil na Instagramu a svým fanouškům ukazuje fotky ze svého soukromí. Tentokrát se pochlubila velmi odvážným snímek s pořádným dekoltem. Na svůj věk ale vypadá skvěle, tak proč ne?

Autor: - gab - Foto: Instagram/dadapatrasova_oficialni

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ