Do třetice se z toho vylížu, říká ochrnutý Jančařík

Relax
27. 2. 2017 15:00
Michal Jančařík.
Michal Jančařík.

Moderátor Michal Jančařík (41) je od 25. ledna v rehabilitačním centru v Kladrubech. Má před sebou ještě měsíce tvrdé práce, ale neztrácí optimismus. Bude znovu chodit? Bojuje jako lev, ale na rodinu nezapomíná. Dcerám čte přes Skype pohádky.

"Chci, abych se dal dohromady po těch všech peripetiích, co jsem měl v roce 2016. Byl jsem dvakrát v podstatě na smrtelné posteli, tak si říkám, že teď v roce 2017 to musíme změnit a otočit to k lepšímu a do třetice se z toho vylízat," řekl v rozhovoru pro TN.cz moderátor, který má za sebou transplantaci ledviny a problémy s míchou.

Přiznal, že zatím k žádnému velkému zlepšení nedošlo, ale v ústavu bude až do začátku léta. "Věřím, že zrehabilituju natolik, že odejdu třeba o berlích. Opravdu to tady funguje jako taková fabrika na zdraví - v tom dobrém slova smyslu," prohlásil.

Jediné, co mu v Kladrubech chybí, je rodina. Za manželkou a dcerami jezdí na víkend každé tři týdny a i ony ho často navštěvují. "Povídám jim pohádky přes Skype, což je velká legrace. Pak když člověk přijede domů a vidí to, o co všechno přichází, tak je to takové náročné, no," stýskal si Jančařík, kterému dodává energii manželka i fanoušci.

Autor: - gab - Foto: Hermina

Další čtení

ilustrační foto

Příběh McDonald's: Od bratří McDonaldových ke globálnímu impériu

Relax
15. 5. 2025

Jaro v Adršpachu: skalní monumenty, ale také fascinující příroda

Relax
13. 5. 2025
Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ