22:17

Domácí
12. 3. 2010 22:17
Více než tři pěti lidí - konkrétně 61 procent - podle průzkumu agentury Stem/Mark pro Českou asociaci farmaceutických firem přiznává, že za léky letos doplácí víc než loni. Opak tvrdí 29 procent lidí.

Průzkum rovněž zjistil, že 69 procent dotázaných vůbec netuší, jaká je skutečná cena léku, na který v lékárně doplácí. O průzkumu informuje server iDnes.cz.

"Dvě třetiny respondentů neví, jaké jsou skutečné ceny léků. Polovina pacientů netuší, zda se u léků, které používají, změnila nejen výše doplatku, ale také jejich cena," píše se ve zprávě k výzkumu.
Autor: ČTK

Další čtení

Bývalý hotel Škoda, za minulého režimu jeden ze tří nejznámějších hotelů v Plzni, projde od července rozsáhlou rekonstrukcí za 200 milionů korun. Zchátralý objekt, který od roku 2000 do letošního května sloužil jako ubytovna, se promění do poloviny roku 2028 na moderní čtyřhvězdičkový hotel s 200 lůžky.

Chátrající bývalý hotel Škoda v Plzni, do letoška ubytovna, se změní na hotel

Domácí
9. 6. 2026
ilustrační foto

Odborníci: Nelegální obchod s tabákem představuje problém i pro bezpečnost

Domácí
9. 6. 2026
Nový Jičín po rok trvající rekonstrukci slavnostně otevřel koupaliště. Za práce a vybavení radnice zaplatila 110 milionů korun.

Nový Jičín po rok trvající rekonstrukci za 110 milionů korun otevřel koupaliště

Domácí
9. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ