Pomáhat s radostí
Charitativní aukce obrázků chce vybrat peníze pro dětské domovy

06.11.2016 20:40

Foto: Facebook

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Miliardář Bill Gates.

Nejvíc od roku 2000
Gates dal na charitu 3,6 miliardy dolarů

Zakladatel americké softwarové společnosti Microsoft Bill Gates se v červnu vzdal 64 milionů akcií Microsoftu v hodnotě 4,6 miliardy dolarů (asi 102 miliard... více

Ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy (ilustrační foto).

Český Krumlov
Lišty pro obrazy: v Buffettově Liře výhradně práce pro ruce žen

Výhradně ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy v českokrumlovské firmě Lira, jež vyrábí i rámy. Jedna lišta projde pracovnici rukama i... více

Ježíš Kristus (ilustrační foto).

Historická pozůstalost
Zrestaurované obrazy křížové cesty se vrátily do kostela svatého Vavřince

Do kostela svatého Vavřince v Chodově se po zrestaurování vrátilo 14 pláten z 19. a 20. století s výjevy z křížové cesty. více

Pro obyvatele Haiti pořádají v Česku sbírku (ilustrační foto).

Charita
Dárci plní kontejner pro Haiti. Sbírají se hlavně šicí stroje

S velkým zájmem dárců se setkává sbírka Arcidiecézní charity Olomouc určená pro obyvatele Haiti, které je jednou z nejchudších zemí světa. Lidé přinesli... více

1

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 34/2017 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.