Hoteliér z Beskyd kradl elektřinu, škoda je milion

Domácí
18. 9. 2013 11:35
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Novojičínská policie obvinila majitele beskydského hotelu v Trojanovicích na Novojičínsku a jeho provozního z nelegálního odběru elektřiny. Distribuční síti údajně způsobili škodu okolo milionu korun.

Podle mluvčího novojičínské policie Petra Gřese si majitel hotelu nechal zatím neznámým komplicem upravit rozvodovou skříň. "Dvěma kabely a pojistkami provedli provozovatelé neoprávněný zásah v rozvodné soustavě. Díky tomuto přemostění pak odebíral majitel neoprávněně elektřinu pro provoz hotelu," uvedl Gřes.

Majitel hotelu a jeho provozní podle kriminalistů kradli elektřinu od roku 2011 do konce loňského roku.

Autor: ČTK Foto: Karel Šanda

Další čtení

ilustrační obrázek

Extrémní horka na obzoru: Víkend přinese teploty blížící se 40 stupňům, večer přijdou bouřky

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Legendární pražská čistírna slaví jubileum. Plánuje se vzdělávací centrum i návrat historického komiksu

Domácí
25. 6. 2026
obžalovaní, Krajský soud v Olomouci, 15. září 2025

Soud potvrdil vězení pro čtveřici za pojistný podvod s vilou v Moravičanech

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ