Kubice rozházel víc než 2,5 milionu na odměnách

Domácí
10. 11. 2013 07:26
Bývalý ministr vnitra Jan Kubice.
Bývalý ministr vnitra Jan Kubice.

Bývalý šéf resortu vnitra, nestraník, expolicista Jan Kubice nebyl žádný škrt. Za dva a tři čtvrtě roku v křesle ministra mezi své náměstky rozdělil odměny přesahující 2,5 milionu korun. V nastoleném trendu pokračuje i jeho nástupce, nynější hlava resortu v demisi Martin Pecina.

* Jak vzrostly platy na vnitru?

* Kdo dostal nejvyšší odchodné?

* Kolik si odnesli jednotliví náměstci na odměnách?

* Který z nich byl ministrem Janem Kubicem ceněn nejvíce?

* Koho a za jakých finančních podmínek si povolal zpět na post náměstka Martin Pecina?

Na tyto a další otázky najdete odpovědi v časopise TÝDEN, který vychází v pondělí 11. listopadu.

Autor: - ajo -Foto: ČTK

Další čtení

Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé sobě) a ministr práce a sociálních věcí Aleš Juchelka (ANO) na schůzi Poslanecké sněmovny. U řečnického pultu hovoří poslankyně Pirátů Irena Ferčíková Konečná

Sněmovna schválila konec zákona o státní službě. Úředníky čeká režim podle zákoníku práce

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Česko před branami teplotního rekordu: Meteorologové očekávají přes 41 stupňů

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Tragická smrt mladíka před startem prázdnin. Policie naléhavě varuje před riziky u vodních ploch

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ