Studenti na holičkách
Po plzeňských právech je bez akreditace i nový projekt odpadlých učitelů

03.02.2012 17:46 Původní zpráva

Šestnáct stovek studentů, kteří v současné době navštěvují magisterské studium právnické fakulty v Plzni, bude mít ještě větší problémy. Akreditační komise totiž tento týden nestopla jenom studijní program v Plzni, ale nedoporučila akreditovat ani novou soukromou právnickou fakultu v Praze, kterou chce založit bývalý plzeňský proděkan Karel Eliáš. Mnoho studentů přitom spekulovalo o tom, že právně vznik nové školy stojí za definitivním koncem plzeňských práv.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Deratizuj modrý mor (230 hlasů) 04.02.2012 07:06

    Pro boha 1600 dalších prolhaných právníků nebo přemnožených členů...

  • John Alemagne (192 hlasů) 04.02.2012 09:29

    Nějak jsi vynechal Grosse, který tomu bordelu zde v té době i...

  • patrizio zucca (189 hlasů) 03.02.2012 19:38

    Plzaňská práva měla být již dávno zrušena! Nikdy však...

  • John Alemagne (154 hlasů) 04.02.2012 09:27

    Proč? Protože komunismus tu stále vládne, jestli sis nevšiml!

  • Pavel Haraším (114 hlasů) 03.02.2012 18:01

    Ten nafouknutý panák Dobeš by si měl natáhnout zpátky bačkory a jít...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskusní příspěvky

dobry zacatek.ted rusit dalsi fakulty na ostatnich universitach a vys.skolach.nutno nahnat budouci pseudoyntelektualove do ucnofskych skol.teprve po jejich absolvovani by mohli,kdyby tak moc chteli,studovat vecerne.polytolozky do super-hyperu doplnovat prodane zbozi a za kasy.mejt podlahy.dlazdicove schani nove ucne!!!!nove gottwaldi!nebo nahradit neschopne ourady na 11 pracakach.cha,cha,cha,cha,cha,cha!ale ani to by asi nezvladli,bridilove.cha,cha,cha!shalom.ajnstajni.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 3 hlasy

Nedávno jste mi nabízel věcnou diskuzi. Rád bych na příspěvek zareagoval, ovšem váš písemný projev je mi poněkud nesrozumitelný. Můžete stručně, česky a v jednoduchých větách napsat, co jste nám tímto příspěvkem chtěl sdělit?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 10 hlasů

Pro boha 1600 dalších prolhaných právníků nebo přemnožených členů justiční mafie či příživnických exekutorských dobytků . Zajímalo by mě kolik lidí z tímto vzděláním ročně produkuje školství a kde všude škodí lidem pod záštitou demo-kracie.Jsem pro okamžité zrušení této modré líhně podvodníků a zla a to nejen v cenru justiční mafie a korupčních špiclů v Plzni)..

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 230 hlasů

Chovní a chovaní
Rovní rovnější

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 39 hlasů

Plzaňská práva měla být již dávno zrušena!
Nikdy však nebudou!Modrorudí mafiáni
by se obávali,že následně by jim mohli odebrat i draze získané vysokoškolské tituly.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 189 hlasů

Proč se ty hňupe do těchto modrých sraček snažíš namáčet komunisty?????????????

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 61 hlasů

Proč? Protože komunismus tu stále vládne, jestli sis nevšiml!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 154 hlasů

jo to byly časy za studentu Bendy Rapkove Jančika -za 2 měsice JUDR

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 69 hlasů

Nějak jsi vynechal Grosse, který tomu bordelu zde v té době i vládl... Že bys byl Gross? :)))))))

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 192 hlasů

Ten nafouknutý panák Dobeš by si měl natáhnout zpátky bačkory a jít si zase lehnout na lůžko. Čím dál více připomíná jen vystudovaného pacienta a ne psychologa.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 114 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2012 najdete >