Komplikace
ŽIVĚ: Ledovka v Česku: největší dopravní kolaps za posledních třicet let

02.12.2014 07:09 Aktualizováno 02.12. 20:05

On-line

Česká republika

 • 07:04

  Kdy bude provoz tramvají v Praze opět obnoven, zatím není jasné, záleží i na počasí. Předpoklad je zatím dopoledne, mluvčí pražského dopravního podniku Jiří Štábl. Náhradní autobusy byly podle něj nasazeny do pražských ulic místo tramvajových linek 1, 3, 5, 6, 9, 11, 12, 20, 22 a 25. Metro a autobusy jezdí bez problémů. Cestující by měli počítat s omezeným provozem motorových souprav na páteřních linkách S1, S4, S7 s S9.

 • 07:06

  Silničáři na Přerovsku a Prostějovsku i dnes ráno bojují s ledovkou a v těchto dvou okresech kvůli mrznoucímu dešti a sněžení stále platí kalamitní stav. Tři úseky silnic byly po pádu námrazou obalených stromů a větví uzavřeny. Řidiči by na Přerovsku a Prostějovsku raději neměli vyjíždět. 

   

 • 07:07

  Na Šumpersku a Jesenicku jsou silnice po nočním sněžení díky chemickému posypu většinou holé a mokré. Na Červenohorském sedle je pokrývá rozbředlý sníh. Zledovatělé úseky silničáři pokryly inertním posypem. V obou horských okresech musí řidiči počítat se sněhovými přeháňkami.

 • 07:07

  Do ulic Olomouce dnes ráno kvůli námraze na trolejích nevyjely tramvaje. Dopravu cestujících zajistí náhradní autobusy. V Olomouci už sice neprší, teploty se ale pohybují pod bodem mrazu, takže námraza se na trolejovém vedení stále drží.

   

 • 07:07

  Silnice na Olomoucku jsou po chemickém posypu většinou holé a mokré, místy se tvoří ledovka.

 • 07:08

  Všechny klíčové silnice v Moravskoslezském kraji jsou v současnosti průjezdné. Řidiči by ale měli při jízdě dodržovat zvýšenou opatrnost. Místy sněží nebo prší, silnice jsou chemicky ošetřovány.

 • 07:08

  Brněnská městská hromadná doprava dnes pojede kvůli námraze se značnými omezeními. Téměř všechny trolejbusy stojí a jejich linky jsou nahrazeny autobusy. Z 12 tramvajových linek jsou dvě mimo provoz. Na zbývajících jsou potíže, protože ne vždy jsou tramvaje schopny projet celou trasu. 

 • 07:12

  Na Moravě a ve středních Čechách dnes nejezdí kvůli námraze většina vlaků. Kalamita stále trvá na střední Moravě, na Hané, Olomoucku, Přerovsku a Prostějovsku. I z tohoto důvodu dnes pojede mezi Prahou a Moravou jen omezený počet vlaků tažených dieselovou lokomotivou. 

 • 07:21

  Na tratích od pondělního večera zůstalo několik vlaků i s cestujícími. V některých se podle mluvčího Českých drah Radka Joklíka naštěstí aspoň topí. Vlaky nedokážou přes led na trolejích brát proud a dieselová lokomotiva se k nim ještě nedostala. Vedle toho zůstalo na kolejích také několik desítek dalších prázdných vlaků.

 • 07:26

  Hasiči Olomouckého kraje mají kvůli nehodám a hlavně popadaným stromům a větvím za sebou dosud přes 250 výjezdů.

 • 07:34

  Silnice v Libereckém kraji jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Mrznoucí mlhy se mohou objevit na některých úsecích Semilska a Jablonecka, místy se může během dne vyskytovat i mrznoucí déšť. Provoz na železnici je zatím bez komplikací.

 • 07:35

  Mrznoucí déšť, který nad ránem přešel v drobné sněžení, může komplikovat dopravu na silnicích v Karlovarském kraji. Na silnicích nižších tříd také v noci padaly stromy. Uzavřena je kvůli nim silnice z Černavy do Tatrovic. Silnice jsou ošetřené, ale sjízdné se zvýšenou opatrností.

 • 07:36

  V Olomouci už sice neprší, teploty se ale pohybují pod bodem mrazu, takže námraza se na trolejovém vedení stále drží. Naopak v Přerově se většinu autobusových linek MHD podařilo i přes kalamitní stav obnovit. Kvůli kalamitě některé školy ve městě vyhlásily ředitelské volno.

 • 07:37

  Ledovka i dnes ráno komplikuje dopravu ve Zlínském kraji. Podobně jako v pondělí je situace zřejmě nejhorší na Kroměřížsku, kde silničáři museli dva méně frekventované úseky vozovek uzavřít. Ostatní silnice jsou sjízdné, řidiči by však měli dbát zvýšené opatrnosti. 

 • 07:39

  Podle webu Českých drah vlaky mimo plánované výluky nejezdí ani v úseku Hovězí - Halenkov na Vsetínsku, kde na trať spadl strom, a ani mezi obcí Horní Lideč a Hranicemi na Moravě, kde dopravu zastavila námraza na trolejovém vedení.

 • 07:42

  Na trati Otrokovice - Přerov na území Zlínského kraje u Tlumačova v noci uvízly čtyři vlaky. "Z jednoho, kterému docházely náhradní zdroje a nemohl by topit, jsme evakuovali 37 lidí. Další vlak odtáhly České dráhy. Zbylé vlaky, jeden regionální a pak mezinárodní rychlík z Polska, zůstaly stát na hůře přístupném místě vedle sebe. Oba měly náhradní zdroje na topení, zajišťovali jsme jen pití pro lidi," řekl Zdeňek Hub ze zlínského hasičského sboru.

 • 07:45

  Se zvýšenou opatrností jsou v Plzeňském kraji sjízdné všechny silnice. Během noci na dnešek odstraňovali silničáři spolu s hasiči popadané větve na Tachovsku a severu Plzeňska. Všechny údržbové vozy jsou v terénu, teploty se v regionu pohybují kolem nuly, stejné to zůstane také během dne.

 • 07:47

  V Královéhradeckém kraji musí motoristé počítat v některých oblastech s ledovkou na silnicích. V noci bylo mrznoucí mrholení hlášeno například z Trutnovska či Náchodska. Silnice v kraji jsou však se zvýšenou opatrností sjízdné.

 • 07:47

  Na mnoha místech v Pardubickém kraji silnice namrzají. Často je pokrývá ledovka nebo slabá vrstva sněhu. Počasí omezuje i městskou hromadnou dopravu v Pardubicích a provoz vlaků. Provoz v úseku Dlouhá Třebová - Česká Třebová - Třebovice v Čechách byl zastaven pro vlaky s elektrickými lokomotivami, jednotlivé vlaky jsou vedeny motorovými lokomotivami. V noci byla zrušena část spojů na prvním železničním koridoru z Prahy přes Pardubice na Moravu. Někde hrozí i nebezpečí padajících stromů.

 • 07:49

  Všechny silnice na jižní Moravě jsou po mírném nočním sněžení a pondělní ledovce sjízdné jen se zvýšenou opatrností. Tři silnice jsou uzavřeny, neboť tam hrozí, že na ně popadají stromy. Jde o cesty Pohořelice - Smolín, Tišnov - Svatoslava a Moravský Krumlov - Jezeřany- Maršovice. 

 • 08:03

  Na Vysočině jsou kvůli spadlým stromům dnes ráno uzavřeny čtyři silnice, a to mezi Ostrovem nad Oslavou a Bohdalcem, z Kněžic do Zašovic, ze Smrčné do Větrného Jeníkova a z Velké Bíteše do Jinošova. Na železniční trati Jihlava - Brno jezdí kvůli stromům na trati náhradní autobusová doprava mezi Zastávkou u Brna a Kralicemi nad Oslavou. Autobusy nahradily vlaky také mezi Žďárem nad Sázavou a Tiškovem, kde spadlé stromy poškodily trakční vedení. Mezi Velkým Meziříčím a Studencem je provoz zcela zastaven, podle webu Českých drah nelze v místě kvůli náledí nasadit autobusy. 

 • 08:11

  Energetici v Pardubickém kraji ráno evidovali poruchy na 14 vedeních vysokého napětí. Výpadky proudu postihly stovky domácností. Počasí omezuje i městskou hromadnou dopravu v Pardubicích a provoz vlaků.

 • 08:24

  Silnice v Ústeckém kraji jsou dnes ráno sjízdné, na některých úsecích si ale řidiči musí dát pozor na možnou tvorbu ledovky. Ledovka se vyskytla na silnici I/13 v obcích Přestanov, Chlumec, Telnice a Libouchec na Ústecku. Nebezpečí námrazy hrozí i na dálnici D8 z Ústí nad Labem směrem ke státní hranici. 

 • 08:28

  Bez proudu jsou kvůli kalamitě způsobené počasím stovky až tisíce domácností, řekl dnes ČTK mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Firma dodává elektřinu asi 70 procentům tuzemských domácností. Mlouvčí uvedl, že výrazněji se problémy projevují v západních Čechách, na Chebsku a Karlovarsku, jsou i na severní Moravě a v okolí Olomouce. Bez proudu se ocitly i některé domácnosti v Pardubickém kraji.

 • 08:58

  Společnost ČEZ dopoledne vyhlásila kalamitní stav v okresech Chrudim, Svitavy a Přerov. Důvodem jsou poruchy na vedeních, které způsobují ledovka a padající stromy.

 • 09:01

  Problémy na železnici způsobené počasím už od večera a noci zasáhly přes 100 tisíc lidí, kteří cestují vlaky Českých drah, a dotkly se stovek spojů. Nasazení náhradních autobusů zase znemožnila špatná sjízdnost silnic. Lidé by proto měli cestu vlakem pokud možno odložit

 • 09:37

  Situace na silnicích v Královéhradeckém kraji, na kterých se v pondělí odpoledne vytvořilo po mrznoucím mrholení náledí, se dnes výrazně zlepšila. Všechny komunikace jsou se zvýšenou opatrností sjízdné, k půl osmé neměli silničáři v kraji hlášeny žádné nesjízdné úseky ani srážky, které by situaci mohly zkomplikovat. 

 • 09:44

  Na Přerovsku a Olomoucku jsou dnes kvůli námraze na elektrickém vedení bez elektřiny stovky domácností. Na Přerovsku už společnost ČEZ vyhlásila kalamitní stav.

 • 09:52

  Silničáři na Přerovsku a Prostějovsku i dnes ráno bojují s ledovkou a v těchto dvou okresech kvůli mrznoucímu dešti a sněžení stále platí kalamitní stav. Tři úseky silnic byly po pádu stromů a větví obalených námrazou uzavřeny. Řidiči by na Přerovsku a Prostějovsku raději neměli vyjíždět.

 • 09:54

  Na Vysočině jsou kvůli spadlým stromům dnes ráno uzavřeny čtyři silnice. Stromy na trati zastavily také provoz několika vlaků, hlavně na Žďársku. Energetici zaznamenali problémy zejména na Třebíčsku, kde by mohly být bez dodávek proudu stovky i několik tisíc odběratelů.  Silnice jsou v kraji většinou mokré po chemickém ošetření. Objevují se sněhové přeháňky.

 • 09:56

  Velké potíže jsou na středočeské železnici, kde nejezdí kvůli námraze většina vlaků. Kolem osmé se začala doprava pomalu obnovovat, je ale stále velmi omezená. Lidé by měli cestu odložit nebo zvolit jinou formu dopravy

 • 10:02

  Moravskoslezští záchranáři kvůli ledovce ošetřili už zhruba 140 chodců, dalších 15 cyklistů nebo cestující v havarovaných vozidlech. Lidé měli nejčastěji poraněné nohy a ruce, pádem si většinou způsobili zlomeninu nebo vykloubení či si rozbili hlavu.

 • 10:17

  Ledovka policistu i s přítelkyní uvěznila v na dlouhé hodiny v koloně na dálnici mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem. Trasu, kterou autem obvykle zvládá za 35 minut, jel tentokrát devět hodin. Topit si ve voze nemohl, docházel mu benzin. Na vině pondělní kalamitní situace jsou podle mladého policisty řidiči.

 • 10:19

  Podle předpovědi by se dnes měla situace zlepšovat, ale vzhledem k teplotám kolem nuly nebude námraza nijak rychle odtávat. 

 • 10:33

  Provoz tramvají v Praze bude nejspíš obnoven až odpoledne. Cestující si stěžují na dlouhé intervaly náhradních autobusů a málo informací.

 • 10:33

  Popadané stromy a větve a stále kluzké silnice komplikují dnes život obyvatel v Přerově. Město muselo kvůli namrzlým stromům uzavřít hřbitov i historický park Michalov. Většina studentů se nemohla dostat do škol.

 • 11:15

  Tisíce domácností jsou na jižní Moravě bez elektrického proudu. U Telnice na Brněnsku například námrazy přetrhaly vodiče vedení vysokého napětí. Zařízení bude obtížné opravit, je to nebezpečná, riziková práce. Námraza na některých místech byla i kilogram na metr vodiče.

 • 11:16

  Brněnská městská hromadná doprava dnes jezdí kvůli námraze se značnými omezeními. Téměř všechny trolejbusy stojí a jejich linky nahradily autobusy. Z 12 tramvajových linek jsou dvě mimo provoz. Na zbývajících jsou potíže, protože ne vždy jsou tramvaje schopny projet celou trasu. >Kdy bude provoz zcela obnoven se zatím neví.

 • 11:34

  Nejvýraznější potíže s ledovkou, která v České republice zcela ochromila dopravu, má z českých sousedů především Rakousko. Varování pro řidiče platí také na Slovensku, kde by se ale situace měla již odpoledne výrazně zlepšit.

 • 11:37

  Ledovka se bude při mrznoucím dešti tvořit na většině území České republiky až do středečních šesti hodin večer. Poté by se mělo oteplit a led by měl tát.

 • 11:47

  Provoz tramvají, které v Praze zůstaly stát kvůli námraze, bude obnoven nejspíše dnes odpoledne. Zhruba stovka tramvají zůstává stát v ulicích. Dopravu podle Ďuriše neblokují. Dopravní podnik je odtahuje do dep. 

 • 11:47

  Železniční doprava zkolabovala hlavně v okolí Prahy, ve středních Čechách a na střední Moravě. Stovky cestujících strávily noc ve vlacích, které kvůli namrzlému vedení uvízly na trati.

 • 12:12

  Pražské nemocnice dnes i přes problémy s dopravou kvůli ledovce svůj provoz nijak neomezily a fungovaly jako obvykle. V některých zařízeních museli ale lékaři ošetřit mnohem víc lidí po pádu na namrzlém povrchu, a to většinou se zlomeninami, pohmožděninami či otřesem mozku.

 • 12:28

  Trolejbusy v Brně dnes asi nevyjedou. Ale na odpoledne hlásí meteorologové oteplení, což by s námrazou mělo výrazně pomoci. Pokud se tak stane, většina tramvajových tras bude v provozu. Z tramvajových linek jsou mimo provoz linky číslo 4 a 10. Naopak provoz v plné trase má linka 9 a před polednem byla plně zprovozněna i linka 12.

 • 12:40

  Všechny silnice na jižní Moravě jsou po mírném nočním sněžení a ochlazení sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Pokrývá je ledovka nebo rozbředlý sníh. Některé vedlejší komunikace jsou uzavřeny, neboť tam hrozí pád stromů. V Jamolicích u Znojma je neprůjezdná komunikace II/152, protože se na ni zřítil elektrický sloup.

 • 12:40

  Dopravu ve středních Čechách stále komplikují ledovka a sníh. Kritická situace přetrvává na železnici, kde je kvůli námraze provoz stále výrazně omezen. Některé spoje jsou zrušené, některé se slučují. Stále platí doporučení, že by lidé měli cestu odložit nebo zvolit jinou formu dopravy.

 • 12:51

  Pražský magistrát začne dnes od jedné hodiny využívat sirény s tlampači, aby informoval Pražany o dopravní situaci v souvislosti se zamrzlými tramvajovými trolejemi. Hlášení se bude opakovat. Námraza v Praze způsobila, že celá tramvajová síť je mimo provoz, dopravní podnik nasadil náhradní autobusovou dopravu.

 • 12:53

  Problémy s ledovkou a mrznoucím deštěm má rovněž Maďarsko, kde dopravu narušily popadané stromy a větve. Nejvíce postižen byl sever a střed země, komplikace ohlásila také Budapešť. S velkými problémy v noci na dnešek jezdily vlaky na tratích východně od metropole, mezinárodní spoje do Rumunska postihly výpadky. Cestující v soupravách bez fungujícího topení uvízli několik hodin. Jeden z vlaků musel být na předměstí Budapešti odstaven na deset hodin, aniž by se pasažérům dostalo informací či pomoci.

 • 13:34

  "Vážení spoluobčané, až do odvolání nebude na území hlavního města Prahy jezdit tramvajová doprava. Využijte prosím náhradní autobusové dopravy, pravidelných autobusových spojů a metra," ozvalo se v jednu hodinu z pouličních tlampačů. Již v dopoledních hodinách dopravní podnik hlášení použil. Na četnosti bude záležet podle počasí, zvažují, že se bude vždy po hodině opakovat.

 • 13:35

  České dráhy odškodní cestující za zpoždění a zrušení vlaků způsobených ledovkou. Má se týkat lidí, kteří cestovali na dráze v pondělí a dnes. V tiskové zprávě to uvedl bez dalších podrobností dopravce. Kvůli namrzajícímu dešti strávily stovky cestujících noc ve vlacích, které uvízly na trati. Další cestující se vlaků nedočkali a zůstali na nádražích.

 • 13:39

  Tisíce lidí ve středních Čechách byly dnes ráno bez elektrického proudu. Poruchy se objevily především na Příbramsku, Kladensku, Rakovnicku, Kolínsku. Ještě před polednem se podařilo většinu poruch odstranit a zbývaly už jen tři. Nové poruchy se ale mohou znovu objevit. Na odstraňování poruch se pracuje od pondělí, i přes noc.

 • 13:50

  Mobilní operátoři zaznamenali v souvislosti s ledovkou lokální výpadky vysílačů kvůli přerušení napájení proudem. Pokrytí přebírají okolní základnové stanice, takže problémy s mobilním voláním většinou nejsou. Drobné problémy zaregistrovaly i pevné sítě, kde byly postiženy řádově desítky uživatelů.

 • 14:29

  Celé dopoledne pokračovali hasiči na jihu Čech v odstraňování stromů spadlých na komunikace. Nejvíce práce mají stále na Prachaticku a Jindřichohradecku, zprovozňovat silnice pomáhají také na Českokrumlovsku. Ledovkou a námrazou je zasažen jih Jihočeského kraje. Silničáři vozovky od víkendu solí. Krátkodobě stála doprava třeba na silničních tazích do Německa na Vimpersku. 

 • 15:07

  Silničáři na Přerovsku a Prostějovsku jsou kvůli ledovce stále v terénu, stále zde platí kalamitní stav. Práci jim komplikují především namrzlé stromy a větve, které padají na vozovku. Situace se tam podle nich však už pomalu uklidňuje. Řidiči by přesto v těchto regionech měli nadále jezdit maximálně opatrně, uzavřeny zůstávají v těchto okresech čtyři úseky.

 • 15:21

  Zhruba polovina všech spojů v Brně je ovlivněna současnou námrazou. Potíže jsou v okrajových částech Brna, kde se nedaří provoz tramvají obnovit. "Zkoušeli jsme to v Lesné i v Bystrci, ale vše bylo marné. Troleje po vyčištění opět pokryla námraza. Do těchto oblastí tramvaje nevysíláme, hrozí zkrat," řekla mluvčí dopravců.

 • 15:22

  Stovky domácností jsou na jižní Moravě stále bez elektrického proudu. Na některých místech se už ale energetikům podařilo vedení opravit. Týká se to například okolí Brna. Problémy s dodávkami elektrické energie se dnes týkaly například Židlochovic, Rajhradu nebo Dolních Kounic. Zřejmě nejzávažnější poruchou byly přetrhané vodiče na vedení vysokého napětí mezi Telnicí a Otmarovem na Brněnsku.

 • 15:33

  V Praze se po mnohahodinovém výpadku zaviněném ledovkou se ve zkušebním provozu ve tři hodiny rozjely první tramvaje. Linka číslo 9 zatím jezdí mezi vozovnou Motol a vozovnou Žižkov. 

 • 15:34

  Ledovka a sníh zatím většině výrobních a stavebních firem větší komplikace nezpůsobily. Výjimkou z velkých firem ale byla automobilka Hyundai v Nošovicích, kde se na čas výroba zastavila. Podle Svazu průmyslu a dopravy se v noci na dnešek zpozdilo pět až sedm procent dodávek potravin. 

 • 15:34

  Na hlavním železničním koridoru spojujícím Prahu s Olomoucí a Ostravou se již postupně obnovuje provoz. Elektrické lokomotivy nahrazují dráhy dieselovými.

 • 15:58

  V Německu je doprava bez vážnějších komplikací. Meteorologové nicméně vydali varování před náledím v oblastech hraničících s Českem a také ve spolkové zemi Porýní-Falc. V Durynsku letos poprvé sněžilo, napadlo několik centimetrů. Sníh na dálnici A9 u durynského města Schleiz dopoledne uvěznil několik kamionů, které zablokovaly ve směru na Mnichov pravý jízdní pruh.

 • 15:58

  Státní podnik Lesy České republiky nedoporučuje lidem při nynější tvorbě ledovky a při sněžení vstup do lesa. V lesích hrozí pády větví i celých stromů. Na lesním majetku podniku ledovka zatím žádné větší škody nenadělala.

 • 15:59

  Přes den se situace ve Zlínském kraji zklidnila, silničáři zprůjezdnili problematické silnice. Před čtvrtou hodinou byly všechny cesty sjízdné, na některých místech na nich ale ležela sněhová kaše či zbytky sněhu. 

 • 16:09

  Řada vlaků nepojede kvůli ledovce ještě dnes večer a ve středu ráno. Kvůli počasí zruší České dráhy mezistátní spoje na Slovensko. Nejhorší situace je v okolí Prahy a Olomouce. V okolí Brna komplikují dopravu především popadané stromy.

 • 17:22

  Městskou hromadnou dopravu v Olomouci dnes opět zkomplikovala námraza, kvůli které do ulic města nevyjely tramvaje a náhradní dopravu zajišťovaly autobusy. Pracovníci Dopravního podniku města Olomouce se pokoušeli zprovoznit aspoň jednu tramvajovou trasu, avšak nepodařilo se jim to. Tramvaje nevyjedou ani ve středu ráno.

 • 17:24

  Dopravu ve středních Čechách dnes celý den komplikují ledovka a sníh. Kritická situace přetrvává na železnici, kde je kvůli námraze provoz stále výrazně omezen. Potíže na tratích budou ještě v noci a ve středu dopoledne, zejména v ranní špičce.

 • 18:33

  V Brně dnes náhradní dopravu zajišťovalo pro podnik 30 autobusů. Mnohé spoje jezdily s půl až třičtvrtěhodinovým zpožděním. Potíže přetrvávají na okraji Brna, hlavně v Bystrci a Lesné.

 • 19:00

  První soupravy se ve zkušebním provozu znovu rozjely dnes v 15.00 na lince číslo 9, ta nyní jezdí mezi vozovnou Motol a zastávkou Spojovací. Obnovena byla po 17.30 také linka číslo 18. O půl hodiny později začaly jezdit tramvaje také na linkách 3 a 12. Tyto linky budou jezdit non stop celou noc, aby tramvajové troleje opět nenamrzaly, řekla po jednání krizového štábu primátorka Adriana Krnáčová.
  "Situace se zlepšuje. Právě jsme se od dopravního podniku dozvěděli, že jsme zprovoznili linky 9, 18, 3 a 12. Linky budou jezdit celou noc. Na všech třech linkách posilujeme metro až do 1.30," řekla Krnáčová. Noční provoz tramvají budou i v noci na středu zajišťovat náhradní autobusy.

 • 19:28

  Pracovníkům společnosti E.ON se dnes podařilo vyřešit většinu poruch na vedení vysokého napětí v Jihomoravském kraji, které měly za následek výpadek elektrického proudu ve stovkách domácností. Řekla to mluvčí společnosti Božena Herodesová. Podle ní komplikace způsobené námrazou přetrvávají pouze na pár místech na Brněnsku. 

 • 19:56

  Ledovka se bude při mrznoucím dešti tvořit na většině území České republiky až do středečních 18.00. Poté by se mělo oteplit a led by měl tát. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) tak dnes o den prodloužil své předchozí varování před ledovkou. Už dnes přitom ledovka ochromila dopravu a způsobila výpadky elektrické energie na řadě míst Česka.

Foto: ČTK , Kamaryt Michal, Peřina Luděk

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Moderátorka Michaela Dolinová.

Jak bude
Nejlepší počasí: předpověď na noc a úterý

Původní zpráva Jaké počasí nás čeká v noci a v úterý? Odpoví relace televize Barrandov Nejlepší počasí, tentokrát s Michaelou Dolinovou. více

Ilustrační foto.

Předpověď
Současný ráz počasí ještě vydrží, ochladí se v listopadu

Současné průměrné denní teploty kolem 11 stupňů Celsia vydrží i v příštím týdnu, poté se začne ochlazovat. Od poloviny listopadu budou maximální denní teploty... více

Moderátorka Štěpánka Duchková.

Jak bude
Nejlepší počasí: předpověď na noc a sobotu

Původní zpráva Jaké počasí bude v noci a v sobotu? Odpoví relace televize Barrandov Nejlepší počasí s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou. více

Na horách už sněží (ilustrační foto).

Počasí v říjnu
Klínovec zasypal sníh, možná vydrží i několik dní

Vrcholky Krušných hor zasypal v noci na dnešek sníh. I když nejde o první sněžení této sezony, kvůli nízkým teplotám by sníh na Klínovci a v okolí mohl... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2016 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov Muzika


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.