Proti obsazení Československa v roce 1968 protestovalo v Moskvě na Rudém náměstí jen 7 Rusů!
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 11 hlasů Reagovat
Co si myslíte o rezignaci ministra životního prostředí Jana Dusíka?
Projevil odvahu a zásadovost. |
Je to předvolební tah zelených. |
Platí obojí. |
Výsledky se zobrazí po hlasování.
"Za těchto okolností by rezignoval každý slušný ministr životního prostředí."
Předseda Strany zelených Ondřej Liška o rezignaci ministra Jana Dusíka, který se vzdal funkce, aby nemusel ihned rozhodnout o elektrárně v Prunéřově.
Afrika se na vlastní nohy staví vlastní silou.

16.03.2010 11:00
Režisér Karel Smyczek natočil seriál Poste restante, který teď běží každý pátek v České televizi. Co připravuje dalšího? Odpovědi čtěte v on-line rozhovoru.
30.10. 14:00 Fotoreportáž
Podle demonstrantů by prezident Klaus neměl podepisovat lisabonskou smlouvu, přestože získal požadovanou výjimku z listiny základních práv EU.
Proti obsazení Československa v roce 1968 protestovalo v Moskvě na Rudém náměstí jen 7 Rusů!
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 11 hlasů Reagovat
Blbé přirovnání. Jít po "demonstraci" na dvoudecku nebo pivko a nebo do souostroví Gulag....
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 11 hlasů Reagovat
Lívia to nestihla, mohlo jich být šestnáct....
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 16 hlasů Reagovat
100 000 ku 500 000 000, to je kolik promile z promile? jak ubohé a hloupé.
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 10 hlasů Reagovat
To jste mu ještě jednoho demonstranta přidali.
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 15 hlasů Reagovat
Tak počkej - Livie, dva synové s manželkami, Weigl, Hájek, Bobošíková s manželem tajemníkem - taky se nemůžu dopočítat !
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 21 hlasů Reagovat
Názory homosexuálů sdílí jen nepatrné procento populace.
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 13 hlasů Reagovat
Hehe, a dalších 11 lidí demonstrovalo ve Washingtonu za Klausovo tvrzení, že globální oteplování neexistuje. Tři bruselští demonstranti žehrali na skutečnost, že vzhledem ke špatnému načasování nemohli být přítomni na obou masových demonstracích současně, a označili to za důsledek špinavého spiknutí euroekoteroristů...
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 18 hlasů Reagovat
to jako ze tyhle demonstranti se presunujou na vsechny demonstrace a vsude se to pocita jako dlasi clovek :)
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 12 hlasů Reagovat
Blázni moc netáhnou.
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 24 hlasů Reagovat
Popsaná situace svědčí spíše o opaku.
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 11 hlasů Reagovat
© 2006 Mediacop, s.r.o. Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek bez písemného souhlasu vedení internetové redakce časopisu Týden je zakázáno. Tento server využívá agenturní zpravodajství České tiskové kanceláře (ČTK). Publikování či další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je zakázáno bez písemného souhlasu ze strany ČTK.
Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese internet@tyden.cz. V případě technických problémů pište na adresu webmaster@tyden.cz. Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o.
2007-2009 © Created by Sabre s.r.o.