Topolánková si koupila za Prahou chatu za 2,5 milionu
31.07.2010 10:00 Původní zpráva
Bývalá manželka Mirka Topolánka Pavla začala utrácet. Poté co jí po rozvodu připadl byt na Hradčanech a chata s pozemky v Čeladné, pořídila si za Prahou další nemovitost za 2,5 milionu korun. TÝDEN to zjistil z kupní smlouvy uložené na katastru nemovitostí.
Nový přírůstek do sbírky Topolánkové zaručuje veškeré soukromí a nemá to na ni daleko. Rekreační, zcela zrenovovaná chata se nachází u obce Petrov nedaleko od Jílového u Prahy na Praze-západ. Je postavena na okraji lesa a obklopuje ji tak hustý živý plot, že do udržované zahrady se skalkou a bazénem je vidět snad jen ze dvou míst.
ČTĚTE TAKÉ: Topolánek: Hledá si trafiku. Tlustý: Je to provokatér
Topolánková chatu koupila od Josefa Valkouna letos 21. června. Kde na ni vzala peníze, je ale dost nejasné. Bývalá manželka někdejšího šéfa ODS nechala dotazy TÝDNE bez odpovědi. A výpis z katastru nemovitostí? Ten uvádí jen to, že si na její pořízení nevzala žádnou hypotéku.
Kolik peněz dostala Topolánková od svého exmanžela?- Jaké auto jí připadlo po rozvodu?
- A jak si dnes už bývalí manželé rozdělili akcie?
EXKLUZIVNĚ! Získali jsme smlouvu o majetkovém vyrovnání dnes už bývalých manželů. Odpovědi na tyto a další otázky proto naleznete v časopisu TÝDEN, který vychází už toto pondělí 2. srpna.
Foto: Tomáš Nosil
Související články
- Spořivý nebožtík Úředníci našli v domě zemřelého 620 tisíc. Připadnou státu
- Platby daní Za zpožděné daňové přiznání penále. Až tři sta tisíc
- Neúspěšná akce Lupiči přepadli posádku auta na převoz peněz, ta je přemohla
Diskuse
Nejdiskutovanější názory
- 45 hlasůjo lidi se vždycky prozraděj tím , že moc utrácej , utrácej víc než...
- 35 hlasůProzradí, prozradí. Ale jak vidíte v Čechách jim to moc nevadí.
- 32 hlasůChudinka, tak levnou? Nojo, ta krize......
- 31 hlasůjsou horsi nez bolsevici-pravicovi mafiani
- 25 hlasůChata ze Prahou za dva a půl melounu ? Stačí se podívat na nabídky...













