Spolupracovník StB: Výbuch paneláku chtěli hodit na Havla

Exploze panelového domu v Třinci, při které v roce 1984 zemřelo dvanáct lidí, byla údajně dopředu pečlivě připravená a naplánovaná akce komunistické... víceDiskuse (63)

Sloužili u StB, teď jsou u policie a mají dvojí plat

Původní zpráva I dnes je možné, že vás bude vyšetřovat policista, který byl před dvaceti lety příslušníkem komunistické Státní bezpečnosti. U policie jich ještě nedávno... víceDiskuse (99)

Skalníkova obrana: Neudával jsem, agentem jsem nebyl

Rozhovor Joska Skalník údajně informoval StB v roce 1989 o dění v Občanském fóru. On sám to popírá. S estébáky, které zajímaly jeho kontakty s americkou ambasádou, se... víceDiskuse (41)

Žák: zástupce náčelníka analytiků, který ztratil paměť

28.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (31)

Wallis: dříve kontrarozvědčík, poté podnikatel

28.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (31)

Votava: dříve referent Šlais, dnes neúspěšný podnikatel

27.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (24)

Velek: dříve agent Klicpera v Haagu, dnes lobbista

27.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (28)

Tydlita: dříve rozvědčík Budínský, dnes penzista

26.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (33)

Třoska: dříve náčelník, dnes žije na sídlišti

26.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (16)

Tregler: dříve rozvědčík v USA, poté podnikatel

25.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (29)

Suchopár: dříve rozvědčík Smíšek, dnes penzista

25.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (39)

Šrámek: dříve kontrarozvědka, dnes byznys

24.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (38)

Němec: dříve rozvědčík Tesinský, dnes podnikatel

24.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (29)

Mühlfeit: dříve agent, dnes obchodní zástupce

23.12. 12:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (17)

Matoušek: dříve dělal odposlechy, dnes je úředník

23.12. 08:00 Exkluzivně

Jak dnes žijí důstojníci komunistické tajné policie? Dosud se mluvilo hlavně o spolupracovnících StB, reportéři on-line deníku TÝDEN.CZ však vypátrali čtyři... víceDiskuse (14)
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.