Cyril Svoboda: Jedině KDU-ČSL může zabránit triumfu levice

24.05. 18:31

Před každými volbami je to stejné. Průzkumy veřejného mínění přiznávají naší straně, KDU-ČSL, s blížícím se termínem voleb stále menší a menší preference. Současně s tím se... víceDiskuse (15)

Petr Nečas: Dluhy se platit musí

21.05. 11:15

Každý, kdo sleduje dramatické záběry z Atén a čte novinové titulky "Krachující Řecko. Ohně v ulicích a první mrtví", "Řecko v plamenech kvůli úsporám" nebo... víceDiskuse (19)

Vojtěch Filip: Program KSČM - práce a spravedlivé mzdy

12.05. 19:40

S více než problematickým zpožděním a, žel, ve zhoršené společenské situaci, po uplynutí tři čtvrtě roku od původního termínu, se konečně dostáváme k volbám. Více než podivné... víceDiskuse (17)

Vojtěch Filip: Nejen má Šumava

12.05. 19:27

Jsem Jihočech. Tady jsem se narodil, prožil svá první léta, chodil do školy, abych později s rockovou skupinou prožíval další kus svého mládí, oženil se, narodily se mně zde děti,... více

Jiří Paroubek: Langer přináší Naději

12.05. 12:50

Naděje a Nečasův obličej jsou posledním útokem langero-kampaně na emoce voličů. Billboardy s modrou Nadějí vyrašily spolu s jarem. Jenže jaro přináší nový život, barvy a slunce,... víceDiskuse (11)

Ondřej Liška: Vládne tu ČEZ? Aneb loupež za bílého dne

10.05. 16:33

Naší zemi vládne ČEZ. Tento podnik ve veřejném vlastnictví už nepatří veřejnosti. V tichosti ho vykrádá jeho managment, který vytvořil systém vzájemných služeb, kšeftů a loajality... víceDiskuse (13)

Jiří Paroubek: Proč jen novináři hořekují?

10.05. 13:00

Čtu nářky novinářů na povolební situaci před nadcházejícími volbami do Poslanecké sněmovny. Líčí úděs z toho, co po těchto volbách nastane, jestliže v nich zvítězíme. Je to vtipné... víceDiskuse (14)

Petr Nečas: Je čas skončit, Jiří Paroubku!

01.05. 10:45

Jiří Paroubek bojuje proti všem. Stupňuje svůj agresivní politický styl, napadá všechny kolem sebe. Naposledy biskupa Malého, že si odvážil říci veřejně svůj názor. víceDiskuse (91)

Jiří Paroubek: České zdravotnictví je na křižovatce

26.04. 15:32

Celý systém našeho zdravotnictví stojí na zásadní křižovatce a občané v květnových volbách rozhodnou, kterým směrem se vydáme. víceDiskuse (17)

Petr Nečas: ČSSD ať řeší hlavně své šibaly

23.04. 16:30

Jiří Paroubek tvrdí, že jsem rezignoval na boj s korupcí. V první řadě by si měl zamést před vlastním prahem. Nebo je snad ČSSD stejně "křišťálově čistá", jako... víceDiskuse (28)

Cyril Svoboda: Věci veřejné se chovají jako Sládkovci

22.04. 15:34

Politické uskupení Věci veřejné nechává své kandidáty podepisovat smlouvy, které mají zaručit loajalitu potenciálních poslanců. Takovým způsobem jednal v Poslanecké sněmovně... víceDiskuse (5)

Ondřej Liška: Máte problémy, pane Paroubku

22.04. 10:40

Jiří Paroubek a jeho propagandistická mašinerie na štěstí obyčejných lidí či boj proti korupci dostává v těchto dnech závažné trhliny. víceDiskuse (6)

Jiří Paroubek: Kdo podporuje Langera, je stejný jako on

21.04. 09:07

Petr Nečas v jednom ze svých prvních projevů ve funkci místopředsedy ODS na kongresu této strany v prosinci 1999 citoval Margaret Thatcherovou: "Nevadí mi mít nepřátele. Jen... víceDiskuse (71)

Vojtěch Filip: Soudci rozhodli o zvýšení i svých důchodů

19.04. 19:00

Dne 16. dubna 2010 přijal Ústavní soud ČR průlomové rozhodnutí, když zrušil na základě jediné žaloby invalidního občana základ solidarity státního důchodového pojistného systému,... více

Ondřej Liška: Kdo chce vytunelovat Lesy ČR?

19.04. 19:00

Poslanecká sněmovna vyzvala 16. dubna na návrh Strany zelených vládu, aby zastavila neprůhledné tendry podniku Lesy ČR. Zabránit vytunelování státních lesů je jednou ze zelených... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2016 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov Muzika


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.