Cyril Svoboda: Jedině KDU-ČSL může zabránit triumfu levice

24.05. 18:31

Před každými volbami je to stejné. Průzkumy veřejného mínění přiznávají naší straně, KDU-ČSL, s blížícím se termínem voleb stále menší a menší preference. Současně s tím se... víceDiskuse (15)

Petr Nečas: Dluhy se platit musí

21.05. 11:15

Každý, kdo sleduje dramatické záběry z Atén a čte novinové titulky "Krachující Řecko. Ohně v ulicích a první mrtví", "Řecko v plamenech kvůli úsporám" nebo... víceDiskuse (19)

Vojtěch Filip: Program KSČM - práce a spravedlivé mzdy

12.05. 19:40

S více než problematickým zpožděním a, žel, ve zhoršené společenské situaci, po uplynutí tři čtvrtě roku od původního termínu, se konečně dostáváme k volbám. Více než podivné... víceDiskuse (17)

Vojtěch Filip: Nejen má Šumava

12.05. 19:27

Jsem Jihočech. Tady jsem se narodil, prožil svá první léta, chodil do školy, abych později s rockovou skupinou prožíval další kus svého mládí, oženil se, narodily se mně zde děti,... více

Jiří Paroubek: Langer přináší Naději

12.05. 12:50

Naděje a Nečasův obličej jsou posledním útokem langero-kampaně na emoce voličů. Billboardy s modrou Nadějí vyrašily spolu s jarem. Jenže jaro přináší nový život, barvy a slunce,... víceDiskuse (11)

Ondřej Liška: Vládne tu ČEZ? Aneb loupež za bílého dne

10.05. 16:33

Naší zemi vládne ČEZ. Tento podnik ve veřejném vlastnictví už nepatří veřejnosti. V tichosti ho vykrádá jeho managment, který vytvořil systém vzájemných služeb, kšeftů a loajality... víceDiskuse (13)

Jiří Paroubek: Proč jen novináři hořekují?

10.05. 13:00

Čtu nářky novinářů na povolební situaci před nadcházejícími volbami do Poslanecké sněmovny. Líčí úděs z toho, co po těchto volbách nastane, jestliže v nich zvítězíme. Je to vtipné... víceDiskuse (14)

Petr Nečas: Je čas skončit, Jiří Paroubku!

01.05. 10:45

Jiří Paroubek bojuje proti všem. Stupňuje svůj agresivní politický styl, napadá všechny kolem sebe. Naposledy biskupa Malého, že si odvážil říci veřejně svůj názor. víceDiskuse (91)

Jiří Paroubek: České zdravotnictví je na křižovatce

26.04. 15:32

Celý systém našeho zdravotnictví stojí na zásadní křižovatce a občané v květnových volbách rozhodnou, kterým směrem se vydáme. víceDiskuse (17)

Petr Nečas: ČSSD ať řeší hlavně své šibaly

23.04. 16:30

Jiří Paroubek tvrdí, že jsem rezignoval na boj s korupcí. V první řadě by si měl zamést před vlastním prahem. Nebo je snad ČSSD stejně "křišťálově čistá", jako... víceDiskuse (28)

Cyril Svoboda: Věci veřejné se chovají jako Sládkovci

22.04. 15:34

Politické uskupení Věci veřejné nechává své kandidáty podepisovat smlouvy, které mají zaručit loajalitu potenciálních poslanců. Takovým způsobem jednal v Poslanecké sněmovně... víceDiskuse (5)

Ondřej Liška: Máte problémy, pane Paroubku

22.04. 10:40

Jiří Paroubek a jeho propagandistická mašinerie na štěstí obyčejných lidí či boj proti korupci dostává v těchto dnech závažné trhliny. víceDiskuse (6)

Jiří Paroubek: Kdo podporuje Langera, je stejný jako on

21.04. 09:07

Petr Nečas v jednom ze svých prvních projevů ve funkci místopředsedy ODS na kongresu této strany v prosinci 1999 citoval Margaret Thatcherovou: "Nevadí mi mít nepřátele. Jen... víceDiskuse (71)

Ondřej Liška: Kdo chce vytunelovat Lesy ČR?

19.04. 19:00

Poslanecká sněmovna vyzvala 16. dubna na návrh Strany zelených vládu, aby zastavila neprůhledné tendry podniku Lesy ČR. Zabránit vytunelování státních lesů je jednou ze zelených... více

Petr Nečas: Kalkulačka pro Jiřího Paroubka

19.04. 19:00

Máme dobré důvody obávat se o budoucí vývoj naší ekonomiky, pokud by se vesla chopila sociální demokracie. Těmi dobrými důvody jsou volební program ČSSD a oranžové knihy jejích... víceDiskuse (6)
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.