Konvičková přišla o hlas a Tvář byla v ohrožení!

Relax
7. 4. 2017 15:00
Markéta Konvičková.
Markéta Konvičková.

Nejdříve Martin Dejdar (52) a teď už i Markéta Konvičková (22) přišla o hlas! Doktorka nevěřila tomu, že budou její hlasivky do dalšího natáčení televizní show Tvoje tvář má známý hlas v pořádku. Jak to dopadlo?

Ještě v úterý to vypadal, že účast Konvičkové v oblíbeném pořadu je vážně ohrožena! "Posílám pozdrav z postele!! Už v ní trávím druhý den (jen odbíhám na tréninky), protože moje hlasivečky hlasivečnatý vypověděly službu... Zítra už máme zkoušky a ve čtvrtek točíme další díl TTMZH, tak se za mě modlete!!! Paní doktorka se začala smát, když jsem jí řekla, že ve čtvrtek musím být ready," napsala k fotce.

Naštěstí se dnes svým fanouškům pochlubila skvělou zprávou. "Včerejšek dopadl dobře!!! Hlasivky jsou zpět!! Proležím ještě víkend a je to domaaaaaa," napsala na Instagram Konvičková, kterou diváci v neděli večer uvidí jako The Rasmus.

Autor: - gab - Foto: Robert Starý, archiv

Další čtení

Hurvínek má 99 let, muzeum v Plzni ho poslalo na cestu kolem světa po školách

Relax
2. 5. 2025

Geocaching je hra novodobých lovců pokladů, propadli jí i Češi

Relax
1. 5. 2025

Steel Hunters začíná novou sezónu a přidá zdarma Battle Pass

Relax
29. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ