Lagy Gaga brzy vydá novou desku. Joanne ale ještě není hotová

Kultura
16. 9. 2016 08:30
Zpěvačka Lady Gaga (vpravo).
Zpěvačka Lady Gaga (vpravo).

Americká zpěvačka Lady Gaga vydá po třech letech novou studiovou LP desku, vyjde 21. října. Jedna z nejprodávanějších světových zpěvaček nicméně přiznala, že album Joanne ještě dodělává, ale doufá, že bude hotové do 48 hodin. Již minulý týden nabídla Lady Gaga ochutnávku ze své páté studiové desky v podobě singlu Perfect Illusion.

"Je to vše o Joanně... O tom, jak bylo pro naši rodinu bolestné ji ztratit," vysvětlila název nové desky Lady Gaga. Pojmenovala ji po své tetě, která zemřela v 19 letech a po níž dostala zpěvačka i jedno ze svých několika jmen. Původně se Lady Gaga jmenuje Stefani Joanne Angelina Germanottaová.

Zatím poslední sólové studiové LP nazvané Artpop vydala třicetiletá zpěvačka, proslulá bizarními kostýmy, v roce 2013. Od té doby ale nezahálela. Nazpívala desku duetů s legendárním hudebníkem Tony Bennettem (90) Cheek to Cheek, která vyšla v roce 2014. Loni ztvárnila i roli v epizodě televizního seriálu American Horror Story, za niž získala Zlatý glóbus.

Lady Gaga, která si své písničky píše sama, je držitelkou šesti cen Grammy. Úspěch u publika i kritiky slavila už svým debutovým albem The Fame (2008). Její velkolepé koncerty mohli dvakrát zažít i fanoušci v Praze, naposledy v roce 2014.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Smetanova Litomyšl bude opět mít doprovodnou scénu Festivalové zahrady

Kultura
2. 5. 2025

V Praze dnes začíná multižánrový festival United Islands of Prague

Kultura
1. 5. 2025

Fušeři, debut ředitele hobbymarketu, vstupují do Divadla na Zábradlí

Kultura
29. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ