Horečky fest bude hostit Lenny a Šum Svistu

25. 4. 2017 11:24
Zpěvačka Lenny.
Zpěvačka Lenny.

Na festivalu Horečky fest, který se připravuje v areálu skokanských můstků ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku, v červenci vystoupí Lenny či Šum Svistu s Danielem Nekonečným. Akce se uskuteční 15. července. 

"Sedmý ročník festivalu se ponese ve svižném tanečním tempu a užijí si ho všechny generace. Vedle skvělých hudebníků, kteří vystoupí na čtyřech scénách, je připraven také bohatý doprovodný program se zaměřením na rodiny s dětmi," uvedl Marian Žárský z Městského kulturního střediska Frenštát pod Radhoštěm.

Vystoupí i kapely Buty, Skyline, Mirai. Festivalový areál bude opět rozprostřen od věže skokanského můstku až po louku se zvoničkou Strážkyní Beskyd. Vedle dvou hlavních pódií v Amfiteátru na Horečkách a na louce před Rekovicemi budou návštěvníkům již tradičně k dispozici dvě menší scény Rekovice stage a Taneční stodola.

Horečky fest 2011 byl první akcí, která pomohla areálu k obnově. Zdevastovaná lokalita právě po prvním ročníku festivalu začala postupně ožívat.

Autor: ČTK Foto: Robert Starý, youtube

Další čtení

Hip Hop není jen hudebním žánrem, patří k němu i styl oblékání, mluvy či tance

Kultura
4. 5. 2025

Zelenskyj přijel na Hrad. Nemusel děkovat, ale vyjádřil Česku vděčnost

Domácí
4. 5. 2025
ilustrační foto

Lady Gaga přilákala na Copacabanu 2,1 milionu fanoušků

Kultura
4. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ