Série C I.
Aukční rekord! Kupkův obraz se prodal za 62 milionů

26.11.2016 21:31 Aktualizováno 26.11. 20:35

Foto: ČTK , Ožana Jaroslav, Doležal Michal

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ensorův obraz se vydražil za miliony eur.

Aukce
Ensorův obraz trhnul rekord. Prodal se za miliony eur

Obraz Squelette arrêtant masques (Kostlivec zatýkající masky) od malíře Jamese Ensora se na aukci ve středu večer v Paříži prodal za 7,4 milionu eur (200... více

Koncem roku padá v dražebních síních jeden rekord za druhým (ilustrační foto).

Co se nejlépe prodává
Smršť rekordů na českých aukcích. Kdo nakupuje?

Původní zpráva Čeští sběratelé umění letos utrácejí ve velkém. Obrat v domácích aukčních síních poprvé v historii zřejmě překoná miliardu korun. více

O osudu pozlacené sochy premiéra Netanjahua padne rozhodnutí.

Král Bibi
Zlatý Netanjahu testoval svobodu v Izraeli. Po pár hodinách ho svrhli

Aktualizováno 06.12. 14:40Izraelský umělec Itaj Zalajt v úterý ráno umístil na centrální telavivské náměstí čtyřmetrovou pozlacenou sochu premiéra Benjamina Netanjahua. Dílo nazval Král... více

Ukázka pozvánky na výstavu.

Nadčasové stavby
Výstava připomíná českobudějovickou architekturu 60. let

Fotografie nejvýznamnějších budov postavených v Českých Budějovicích v 60. letech minulého století mohou lidé vidět v prostorách českobudějovické radnice.... více

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 50/2016 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Muzika

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.