Cennosti
Dva čínští boháči nakoupili v aukcích za šest miliard korun

14.11.2015 10:35

Foto: ČTK

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Dávid Kurňavka.

Rozhovor
Kurňavka: Ženy mě inspirují. Jsou to speciální bytosti

Rozhovor Už jako malý chlapec bral ženy jako speciální a výjimečné bytosti. O pár let později se pro něj staly múzou. Umělec Dávid Kurňavka zvěčňuje ženy na velkých... více

Ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy (ilustrační foto).

Český Krumlov
Lišty pro obrazy: v Buffettově Liře výhradně práce pro ruce žen

Výhradně ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy v českokrumlovské firmě Lira, jež vyrábí i rámy. Jedna lišta projde pracovnici rukama i... více

Ježíš Kristus (ilustrační foto).

Historická pozůstalost
Zrestaurované obrazy křížové cesty se vrátily do kostela svatého Vavřince

Do kostela svatého Vavřince v Chodově se po zrestaurování vrátilo 14 pláten z 19. a 20. století s výjevy z křížové cesty. více

Ilustrační foto.

Tipy a rady
Jak správně vybrat rám na obraz?

PR sděleníI když bychom si to přáli, neexistuje pro výběr vhodného rámu žádná přesná kuchařka. Ve vyhlášeném rámařství Frame-it.cz nám přesto prozradili důležitá... více

1

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2017 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.