Cennosti
Dva čínští boháči nakoupili v aukcích za šest miliard korun

14.11.2015 10:35

Foto: ČTK

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy (ilustrační foto).

Český Krumlov
Lišty pro obrazy: v Buffettově Liře výhradně práce pro ruce žen

Výhradně ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy v českokrumlovské firmě Lira, jež vyrábí i rámy. Jedna lišta projde pracovnici rukama i... více

Ježíš Kristus (ilustrační foto).

Historická pozůstalost
Zrestaurované obrazy křížové cesty se vrátily do kostela svatého Vavřince

Do kostela svatého Vavřince v Chodově se po zrestaurování vrátilo 14 pláten z 19. a 20. století s výjevy z křížové cesty. více

Ilustrační foto.

Tipy a rady
Jak správně vybrat rám na obraz?

PR sděleníI když bychom si to přáli, neexistuje pro výběr vhodného rámu žádná přesná kuchařka. Ve vyhlášeném rámařství Frame-it.cz nám přesto prozradili důležitá... více

Socha Josifa Vissarionoviče Stalina (ilustrační foto).

Neúspěšná aukce
Sochy komunistických předáků se v Německu vydražit nepodařilo

Ani jednu ze šesti soch komunistických předáků, které v aukci nabízeli v Bavorsku, se vydražit nepodařilo. více

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 35/2017 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.