Obchod s uměním
Filla či Toyen za miliony. Aukční sezona jde do finále

14.05.2015 12:30

Foto: ČTK/AP , Vondrouš Roman, Šulová Kateřina

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nosorožčí roh.

Ochrana zvířat
Kontroverzní aukci rohů nosorožců v JAR o dva dny odložili

Třídenní internetová aukce rohů nosorožců začne v Jihoafrické republice ve středu. Původně měla být kontroverzní dražba zahájena v pondělí. více

Ilustrační foto.

Bilance
Nejdražší starožitnost? Letos zatím atlas měst za 1,6 milionu

Nejdražší starožitností, která se letos v pololetí prodala na aukcích starožitností v Česku, byl atlas měst z přelomu 16. a 17. století. více

Ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy (ilustrační foto).

Český Krumlov
Lišty pro obrazy: v Buffettově Liře výhradně práce pro ruce žen

Výhradně ženský kolektiv 45 dělnic dokončuje ručně lišty pro obrazy v českokrumlovské firmě Lira, jež vyrábí i rámy. Jedna lišta projde pracovnici rukama i... více

Ježíš Kristus (ilustrační foto).

Historická pozůstalost
Zrestaurované obrazy křížové cesty se vrátily do kostela svatého Vavřince

Do kostela svatého Vavřince v Chodově se po zrestaurování vrátilo 14 pláten z 19. a 20. století s výjevy z křížové cesty. více

1

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 35/2017 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.