Nejdražší dílo
Obraz Jana Zrzavého se na aukci prodal za skoro 13 milionů

04.12.2016 00:52

Foto: ČTK , DEZORT Jovan

Autor: ČTK

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Cenu zpěváka Sámera Issy získala kniha Antikódy.

Česká díla
Literaturu s výtvarným uměním spojují Antikódy a Proměna

Knihy Antikódy Václava Havla s litografiemi Štefana Tótha i Proměna Franze Kafky s litografiemi Petra Nikla spojují literaturu s výtvarným uměním. Významná... více

Výstava Vladimíra Boudníka, Olomouc, 2005

Abstraktní umění
Výstava představí Boudníkovy experimentální grafiky

Průřez grafickou tvorbou Vladimíra Boudníka, jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století, představí výstava v Muzeu hlavního města Prahy. více

Přírodní díla ve stylu Land Art vytvořily děti z chebské a německé školy.

Přírodní díla
Školáci vyzdobí Kouzelný les u Skalky výtvory ve stylu Land Artu

V lese za přehradou Skalka instalují chebské a německé školy výtvarné objekty ve stylu Land Art v rámci projektu Kouzelný les. Areál, který oživí cestu z Chebu... více

Rockefellerův smaragd.

Aukce prstenu
V New Yorku padl světový rekord. Smaragd vydražen za 5,5 milionu dolarů

V New Yorku padl světový rekord v ceně za jeden karát smaragdu. Stalo se tak při aukci prstenu s 18karátovým smaragdem, známým jako Rockefellerův smaragd,... více

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 27-28/2017 najdete >

Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.