Zpěvačka Markéta Irglová se po roce rozvádí

Relax
9. 8. 2012 19:46
Manželství Markéty Irglové a Tima Iselera je minulostí.
Manželství Markéty Irglové a Tima Iselera je minulostí.

Česká zpěvačka a držitelka Oscara za filmovou píseň Falling Slowly, Markéta Irglová (24) se rozvádí. Její manželství s americkým baskytaristou trvalo pouhý rok.

Irglová, jejímž partnerem byl dříve frontman skupiny The Frames a autor oscarové písně Glen Hansard, se v USA za amerického baskytaristu Tima Iselera vdala přesně před rokem. Svatba se konala v Chicagu a údajně bez hostů. "Chtěla bych se s vámi podělit o to, že jsem vdaná paní. Vzala jsem si toho nejkrásnějšího člověka, jakého jsem kdy potkala," napsala tehdy Irglová na sociální síti.

Po roce je ale vše jinak. V rozhovoru pro televizi Nova Irglová prozradila, že se s manželem rozešli. "Bohužel to prostě nevyšlo, do detailů ale nechci zacházet," uvedla.

Irglové se ale alespoň nadále daří v hudebním světě. O muziku se začala zajímat ve třinácti letech a dva roky nato už úspěšně koncertovala s Hansardem, s nímž si ve snímku Once zahrála milostnou dvojici. Filmová láska přerostla ve skutečnou, vztah ale moc dlouho nevydržel a pár se po nějakém čase rozešel.

Další čtení

V brněnské zoo se narodilo šest malých manulů. Tyto kočkovité šelmy přišly v zahradě na svět znovu po osmi letech. S trochou štěstí je už návštěvníci mohou v expozici zahlédnout.

Brněnská zoo se těší z šesti malých manulů, kočkovitých šelem

Relax
8. 6. 2026
ilustrační obrázek

Týden na svobodě: lemur z ostravské zoo skončil na třešni

Relax
8. 6. 2026
V Zoo Hodonín se těší z jarních mláďat. Na snímku jsou mláďata papoušků nádherných (Polytelis swainsonii).

Jarní přírůstky v Zoo Hodonín. Narodili se tamaríni, přímorožci i zebra

Relax
6. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ