Němec už dva týdny žije na brazilském letišti

30.10.2009 11:00

UVNITŘ VIDEO. Příběh jako vystřižený z amerického filmu Terminál se odehrává na letišti Viracopos v brazilském městě Campinas. Šestačtyřicetiletý Němec tam už čtrnáct dní čeká na ženu svého srdce, se kterou se seznámil v březnu prostřednictvím internetu. "Josiane, miluji tě a chtěl bych s tebou žít v Campinas," citoval jej místní tisk podle agentury DPA.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • honza (94 hlasů) 30.10.2009 14:51

    akorat tom hanks nebyl "vychodoevropsky emigrant" ale je do new yosku...

  • das (46 hlasů) 30.10.2009 22:08

    ti nasi novinari jsou tak prolhani , ze uz lzou ikdyz nemusi.. to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskusní příspěvky

akorat tom hanks nebyl "vychodoevropsky emigrant" ale je do new yosku kvuli svemu otci, mezitim doma byla revolute a tim mu byl zneplatnem pas... mozna by si mel pan redaktor neco zjistit neze neco napise .-)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 94 hlasů

ti nasi novinari jsou tak prolhani , ze uz lzou ikdyz nemusi.. to neni slovickareni, at delaji svou praci poradne a nebo at jdou do riti

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 46 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2012 najdete >