Clooney bude produkovat film se Streepovou a Robertsovou

Relax
20. 6. 2012 09:11
George Clooney se svou přítelkyní Stacy Keiblerovou.
George Clooney se svou přítelkyní Stacy Keiblerovou.

Americký filmový herec George Clooney bude producentem filmu podle úspěšné divadelní Trayceho Lettse Srpen v zemi indiánů, ve kterém hlavní role ztvární Meryl Streepová a Julia Robertsová. Film se začne natáčet na podzim.

Lettsova hra byla mimořádně úspěšná na Broadwayi a dramatik za ní dostal Pulitzerovu cenu i divadelní ocenění Tony za nejlepší drama. Hru o nefunkční rodině, která se začne dávat dohromady po zmizení otce, bude režírovat John Wells.

Spoluproducentem bude Grant Heslov, který produkoval úspěšné snímky, jež Clooney režíroval - Den zrady a Dobrou noc a hodně štěstí. Wells je znám především televizní tvorbou, natáčel například seriál Pohotovost.

Streepová bude hrát matku závislou na prášcích, zatímco Robertsová ztvární roli její nejstarší dcery Barbary. Zatím není jasné, kdo bude hrát další role ani zda se Clooney objeví ve filmu i jako herec.

Hru v české premiéře uvedlo před třemi lety pražské Národní divadlo. Kateřina Burianová dostala za úlohu matky ceny Alfréda Radoka a Thálie.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Vánoční dárky, které se dají vyrobit: 5 nápadů, které potěší

Relax
31. 10. 2025

Liberecká zoo má dva varany Reisingerovy, jsou klenotem mezi ještěry

Relax
Aktualizováno: 30. 10. 2025 11:09

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ