Kate, Naomi a Rosie ozdobí poslední den olympiády v Londýně

Relax
16. 7. 2012 15:40
Zleva Kate Mossová, Annabelle Neilsonová a Naomi Campbellová.
Zleva Kate Mossová, Annabelle Neilsonová a Naomi Campbellová.

Modelka Naomi Campbellová, Lily Coleová, Kate Mossová nebo Georgia May Jaggerová byly vybrány, aby představily to nejlepší z britské módy na nadcházející olympiádě, která se koná v Londýně. Velká módní show se uskuteční na závěr této velkolepé sportovní události.

Krásky předvedou modely z módního domu Alexandera MxQueena či Vivienne Westwoodové, za zády jim budou znít například písně od Davida Bowieho. Informaci přinesl The Mirror.

"Organizátoři přehlídky chtějí ukázat to nejlepší z britské módy. Britský styl je známý po celém světě kvůli inovativnosti a kreativitě, proto je to správné rozhodnutí, že se přehlídka stane součástí letních olympijských her," řekl zdroj.

Osmatřicetiletá Mossová a dvaačtyřicetiletá Naomi jsou supermodelky devadesátých let, pětadvacetiletá Rosie Huntington-Whiteleyová, která je zařazena mezi nejkrásnější modelky světa, bude zase reprezentovat generaci mladých britských modelek.

Extravagantní show se bude konat poslední den her, 12. srpna, a zazpívají na ní Annie Lennoxová, George Michael či Adele. Kreativním ředitelem je Kim Gavin, který dal dohromady kapelu Take That. Muž, který byl autorem koncertu pro zesnulou lady Dianu v roce 2007, se nechal slyšet, že půjde o jedinečnou show. "Chceme vytvořit báječný emocionální zážitek, něco, co si lidé budou pamatovat i další roky," řekl.

Autor: - lu -Foto: Profimedia

Další čtení

V brněnské zoo se narodilo šest malých manulů. Tyto kočkovité šelmy přišly v zahradě na svět znovu po osmi letech. S trochou štěstí je už návštěvníci mohou v expozici zahlédnout.

Brněnská zoo se těší z šesti malých manulů, kočkovitých šelem

Relax
8. 6. 2026
ilustrační obrázek

Týden na svobodě: lemur z ostravské zoo skončil na třešni

Relax
8. 6. 2026
V Zoo Hodonín se těší z jarních mláďat. Na snímku jsou mláďata papoušků nádherných (Polytelis swainsonii).

Jarní přírůstky v Zoo Hodonín. Narodili se tamaríni, přímorožci i zebra

Relax
6. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ