Pohlreich se vrací za gril a dabuje kreslené Simpsonovy

10. 5. 2012 12:20
Zdeněk Pohlreich ve své kuchyni.
Zdeněk Pohlreich ve své kuchyni.

Svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich bude opět grilovat pro televizní diváky. Televize Prima family totiž začíná vysílat druhou řadu pořadu Šéf na grilu. První díl uvede v pondělí 21. května. Pro Primu si navíc Pohlreich zahrál i slavnějšího kolegu v seriálu Simpsonovi.

K novým dílům pořadu vychází i kniha receptů.Šéf na grilu se na obrazovky Primy vrací téměř přesně po roce. "Zdeněk Pohlreich vám s grilovacím nářadím v ruce předvede další kouzla, tipy a triky a provede vás i výběrem surovin a masa tak, aby vám vše na jazyku jen hrálo," slibuje Václav Mazánek z tiskového oddělení Primy.

Diváci se podle něj mohou těšit na řadu skvělých receptů a na zajímavé hosty, které šéfkuchař na grilování pozve. Nebudou mezi nimi chybět například herci Václav Vydra a Barbora Poláková, skladatel Petr Hapka či Pohlreichovi kolegové kuchaři.

Druhá řada Šéfa na grilu bude mít šest dílů a Prima family je bude vysílat vždy v pondělí od 21.20. Televize s Pohlreichem přitom připravuje i zbrusu nový pořad nazvaný Šéf na smetaně. Divákům v něm představí francouzské recepty uzpůsobené pro českou kuchyni. Naučil se je ve francouzském bistru v Austrálii, kde žil v emigraci. Šéf na smetaně by měl mít deset dílů a v televizi se poprvé objeví v červnu.

Pohlreichův hlas si diváci mohou připomenout na Prima Cool. V aktuálním dílu premiérové 23. řady seriálu Simpsonovi totiž dabuje britského šéfkuchaře Gordona Ramsaye. Právě podle pořadu tohoto britského šéfkuchaře vznikly Pohlreichovy kuchařské série Ano, šéfe. Díl poběží ve čtvrtek 10. května od 20.45.

Autor: - zš -Foto: Robert Sedmík, TV Prima

Další čtení

Začal Photo Art Fest Znojmo 2026

Znojemský Loucký klášter zaplnilo 3000 fotografií. Začal druhý ročník Photo Art Festu

Kultura
1. 8. 2026
V Dolánkách u řeky Jizery se pro návštěvníky otevřel biotop. Občerstvení zatím v provozu nebude, toalety ano, areál je volně přístupný.

Turnov má po 25 letech nové koupaliště. V Dolánkách vybudoval biotop za 25 milionů

Domácí
1. 8. 2026
ilustrační obrázek

Žena po návratu z Ugandy je v podezření z vysoce nebezpečné nákazy, převážejí ji do Prahy

Domácí
Aktualizováno: 1. 8. 2026 08:12

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ