Eva z filmu pro pamětníky už zase tropí hlouposti

Relax
19. 2. 2014 15:00
Divadelní představení Eva tropí hlouposti bude mít svou premiéru sedmadvacátého února.
Divadelní představení Eva tropí hlouposti bude mít svou premiéru sedmadvacátého února.

Kde jsou ty časy, kdy se na filmovém plátně poprvé objevil film Eva tropí hlouposti v hlavní roli s legendární herečkou Natašou Gollovou. Fantastický film si oblíbilo několik generací, a protože na něj jen tak nejde zapomenout, nově přichází i divadelní role. Mrkejte, která česká kráska si střihne roli Evy!

Nejen pro pamětníky je určena nová komedie autorky Fan Vavřincové Eva tropí hlouposti, která bude mít slavnostní premiéru 27. února v Divadle Na Fidlovačce. V hlavních rolích Evy a Michala, které kdysi ve stejnojmenném filmu ztvárnili Nataša Gollová a Oldřich Nový se představí Marie Doležalová a Denny Ratajský.

"Film jsem viděla jednou, a to teprve nedávno. Samozřejmě něco jsem z Nataši Gollové okoukala, ale přesto je má postava jiná. Evu hraji já a nejsem její úplná kopie, i když musím přiznat, že se maskérům docela podařilo, aby mne nalíčili tak, že se jí podobám. A jaký vidím další rozdíl mezi filmem a naším divadelním pojetím? Asi je i v tom, že na "prknech" to je fyzicky náročnější. Více pohybu na malém prostoru. Vždycky po skončení zkoušky cítím, že jsem nějaké to deko ubrala," prozradila Marie Doležalová. Kromě dvou hlavních postav se v komedii představí i Aneta Krejčíková, Ludmila Molínová, Martina Randová, Pavel Nečas a další.

Autor: - lem - Foto: Herminapress

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 12/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ