Češi by na uprchlíky povolali i Hitlera

Domácí
25. 8. 2015 11:10
Adolf Hitler.
Adolf Hitler.

Vzhledem k tomu, že se zde původně publikovaný text stal terčem rasistických poznámek a projevů xenofobie, se redakce on-line deníku TÝDEN.CZ rozhodla tento text stáhnout. Redakce se tímto omlouvá všem slušným čtenářům, ale nebude tolerovat jakékoliv projevy rasismu a xenofobie.

Autor: - red -Foto: , ČTK/PICTURE ALLIANCE/dpa

Další čtení

Autor výstavy Petr Kraft ukazuje exponáty na výstavě Velké a malé bytosti ordovického moře aneb unikátní okno do pravěku, která představuje ordovické uloženiny z Plzeňska a Rokycanska a srovnávací sbírku fosilií z Maroka, 19. června 2025, Plzeň.

Výstava v Plzni ukazuje ordovické zkameněliny nalezené na Rokycansku a v Maroku

Domácí
19. 6. 2025
Město Irpiň na Ukrajině, ilustrační foto

Za rabování na Ukrajině dostal Čech definitivně osm let. Nebylo to správné, uznal

Domácí
19. 6. 2025
Štáb České televize natáčí v těchto dnech novou pohádku Záhada strašidelného zámku, Chyše, Karlovarsko, 19. června 2025. Zleva herci Jiří Mádl (ministr) a Tomáš Maštalír (král).

Filmaři České televize proměnili Chyše na Karlovarsku ve strašidelný zámek

Domácí
19. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ