Očima Miroslava Koreckého
Rath ante portas – a teď máte, co jste chtěli!

28.05.2012 09:10 Glosa

Jménem kartáginského vojevůdce Hannibala Římané ještě dlouho po jeho smrti strašili zlobivé děti. S Davidem Rathem to bude asi podobné, už dnes hrůza obchází celý parlament.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaroslav Švorc (63 hlasů) 28.05.2012 09:33

  Strašidel už v Čechách habaděj.Úplně stačí...

 • Kamil Vont (63 hlasů) 28.05.2012 10:39

  Spousta lidí srovnává Ratha s Vondroprasákem z ODS. Já bych viděl...

 • daniel Pink (46 hlasů) 28.05.2012 09:14

  dokud se nezakažou firmy s akciemi na doručitele v režii pravicovych...

 • Jaroslav Švorc (38 hlasů) 28.05.2012 11:44

  Kéž by natom ČR byla dnes,aspoň jako za Jakeše s Husákem.

 • Pr(u)dič Pružina (37 hlasů) 28.05.2012 10:22

  Že Zemanova vláda nechala odsoudit svého ministra je její PLUS,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Soudruhu Korecký hezky modře mlžíš, ale Vaše žvásty jsou jen pro tupý dav, myslící tvor se prostě musí ptát, proč se taková technika a takový počet policajtů nevěnuje kauzám, ve kterých mizí miliardy a nic se neděje, A je pravda , jak píše Reflex, že český Catani Bradáčová nabízela Paroubkovi za post Verecké otevření kauz ODS a když skončili socani v opozici, tak k tomu nedošlo, jenže tomu se přece veskrze pravicová média věnovat nebudou a nebo ani nesmí.

8 hlasů

Důležité je, jestli Rath přijede do sněmovny na slonu.

10 hlasů

S touto vzpomínkou se obraťte třeba na svého mecenáše pana Nečase.Jistě ještě doma vyštráchá jako vzorný svazák řadu oslavných článků....

26 hlasů

Oranžová věrchuška je velmi zajímavá parta,tak třeba absolvent VUMLu,bulharský inženýr a vůdce mysliveckých ožralců s. Palas měl v roce 2002 na kontě prý jen 200 000korun.A za pár let už staví palác Setuza za 40 mil. korun...

21 hlasů

Palas je hoooodně velkej darebák, snad si ho spravedlnost taky jednou najde...

11 hlasů

Dědek z Plzně utrápil fotra, pak jeho ženská se raději utopila a tak tento blb tráví čas v ústavu, kde má klid, včeličky a spršku...Pružino sestřička už nese injekci bzzzzz

17 hlasů

Spousta lidí srovnává Ratha s Vondroprasákem z ODS. Já bych viděl spíše rozdíly. Vondroprasák způsobil neskonale větší škodu, resp. do veřejných peněz vyhloubil modrý tunel velikosti 900 milionů, navíc Vondroprasák stále běhá po svobodě a všem se arogantně směje do obličeje.

63 hlasů

Kamile zaplať!Zaplať čuńas!Horák tě drtí.

11 hlasů

Ten Vondra vám pil krev ještě za Husáka a jsem rád,že vám ji pije i dál.A je samozřejmě pravda,že je je jiný , není to stejný hajzl jako zloděj Rath a jeho estébácký fotr RAS.

19 hlasů

Taky tleskám...jste skvělý reprezentant bratrstva modrých kanárů.Čím větší lump,tím větší sympatie.To plně podtrhuje primitivní náhodně spletené glie nekrózou zmodralého mozku vaši osobnosti.Není divu,že nejste sto rozeznat kdo je a není lump.Myslím,že toho nerozeznáte mnohem více.

31 hlasů

Tleskám.Bodujete.Oranžády kromě sprosťáren nemaj vtip .A´t žije nejlepší ministr obrany a bojovník proti komoušům pan Vondra.Komu čest ,tomu čest.

12 hlasů

...správně,ať žije,ale nejlépe z peněz pan Pokorného.Ale to by dopadl špatně oba.Takhle je na tom bledě jen pan Pokorný.Ale on si to naštěstí neuvědomuje....

30 hlasů

Samochvála smrdí Sračkomete.

25 hlasů

To není urážka,to je zdravé.Horší je stažená řiť a zácpa.Kdyby měli odboráři a levičáci v pořádku stolici,tak by jim fekálie nevycházeli z úst,jako vám.

13 hlasů

Vaše inkontinence není námětem diskuze k tomuto článku.Svěřte se do rukou lékaře....

23 hlasů

ššš, šš, šššššššššš

20 hlasů

celkem slušně napsaný článek,ano je to dost podivné,aby člověk ve vazbě ,který je za něco obviněn kamkoliv cestoval apod.Znovu je vidět jak je zneužívána imunita,ale kudy z toho ven že,,,,

16 hlasů

Ten Kuberův návrh zúžení imunity je slušný, ale právě proto nemá šanci na to projít komorami.

14 hlasů

Strašidel už v Čechách habaděj.Úplně stačí Havel,Kalousek,Vondra,Topolánek,Nečas.Další strašidla už jsou nadbytečná.

63 hlasů

Všichni tebou jmenovaní "zloduši" jsou zlatí proti tvým oblíbencům Falmerovi,Grebeníčkovi,Husákovi a Jakešovi.

16 hlasů

Nezapomeňte na Klementa,který zavřel i nic netušící hokejisty.
Rudoši,rudoši to jsou pěkný zloduši!
Z hrobu stále lezou ven,zažeňme je koštětem!

13 hlasů

Kéž by natom ČR byla dnes,aspoň jako za Jakeše s Husákem.

38 hlasů

To by jste si tady nedopisoval,ale stál na něco ve frontě nebo tlachal v brigádě socialistický práce soudruhu sem a soudruhu tam.Po tom se ti stýská?Tak se rozjeď za Kimem!

13 hlasů

Máš hodně placaté myšlení a dosud ti nedošlo,že je na světě cosi,čemu se říká technický pokrok.Před 20ti lety si na webu nedopisovali ani tvoji zbožňovaní amíci.Taky by ses neměl domýšlet,že když jsi v BSP tedá tlachal ty,že tak museli dělat všichni,soudruhu.Bylo nás tady velká většina,kteří jsme v BSP nikdy nebyli.Taky vem na vědomí,že já po KImovi netoužím,ale pokud se ti stýská po Havlovi,tak ti nezištně přeji,aby se ti tvé přání splnilo a co nejdříve jsi se s ním setkal.

31 hlasů

Patří,pod jana Pokorného.
Tak to budeš jistě býválý estébák.Ti si také pochvalovali,jakej je Havel prima parťák,kterej za pár piv, práskne na své kamarády všechno,co by jinak stálo estébáky spoustu námahy.

24 hlasů

Havel by byl dobrej parťák.S ním se rád sejdu .Horší to bude s tebou.Hnidopiši,houžvičkové a slaboši ti tam jdou mladí a ty určitě nebudeš mít dobrého partáka ani tam,ani tady.Jsi zlé vůle.

10 hlasů

Dnes ani zmínka o Palasovi ?
Neleze na tebe něco, evidentně nejsi ve své kůži !

33 hlasů

A tam ,na hotelu ,co má Palas.Říkala si,že nedáš a dalas.Tralalatralala

10 hlasů

http://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Palas

17 hlasů

Tak co dědo , už jsem měl dnes snídani, nebo jen sprchu a klecové lůžko ???

13 hlasů

Dneska nějak pozdě, copak, copak? Zamkla tě máma, tedy vlastně ségra, ve výsernici? Máš chodit, jako vždycky srát na hnojiště nebo do kopřiv, debile!

28 hlasů

Měl tvůj debilní fotr taky vodnatou hlavu, plebejské čelo, bulvy jak žemle ? Asi ano, budeš po něm debile zahnědlej,,,

13 hlasů

To, že ty chodíš na hnůj či do kopřiv, nemusíš tam lákat druhé.

14 hlasů

Přirovnávat slavného vojevůdce k zlodějíčkovi a drzounovi D.R. je urážka.Doufám,že vás Hanibal nepřide za to strašit.Musí se v hrobě obracet.

20 hlasů

Zato Rath musí snít o tom, že by přešel z litoměřické vazby přes Alpy...

13 hlasů

O tom, co vyváděl Hannibal víš prdlajs, o tom co vyváděl Rath víš taky prdlajs a ty navíc víš prdlajs úplně o všem!

32 hlasů

Že ty budeš teplej?A navíc na týpky,co se nápadně podobaj Ádovi.Houžvičko,bez Rátha ti bude těžko,ale můžeš mu psát na růžovým papíře do krimu.

14 hlasů

Zdar hnědej debile

13 hlasů

A ty víš něco bližšího o Rathově trestné činnosti,dědečku Prdíčku?

16 hlasů

Von ten Prdič má soustavně bolení a plyn se mu tlačí do CNS.Jen když ho jeho soukmenovec Ráth alias Áda pochválí,tak se větry uvolní a oba se z hluboka nadechnou.Oba jsou to stejní smradi.Nač se na ně zlobit,tak se již narodili.Prdět a všude jen smrdět.Chudáci.Jeden již bude smrdět jen sám sobě a soudruh Prdič není vyloučeno,že se taky zdekuje,když nebude moci smrdět v davu.

13 hlasů

A ty víš taky o všem hovno, blbečku horáčku !

22 hlasů
Tu sprostotu jedince Pružiny, který v těch exkrementech žije zřejmě už od dětství, beru jen jako nutné zlo.
Ono nosit posrané trencle a k tomu ještě přikusovat chleba, namazaný hovnem, není asi opravdu nic příjemného. Není tedy divu, že to na něm zřejmě zanechalo trvalé následky.

16 hlasů

Kradeš nicky i texty, protože jsi neskonale blbej a nejsi schopen vymyslet nic vlastního! Stejně jako další idiot, debil eM Felix, ten taky jen opisuje! Z vlastní hlavy znáš jen posraný trencle, idiote!

11 hlasů

Na tebe platí stoprocentně, že kdo lže, ten krade! A ty seš navíc ještě debilní kretén!

22 hlasů

Děda akorát ví, že se posral do trenek....

14 hlasů

dokud se nezakažou firmy s akciemi na doručitele v režii pravicovych ultrazloděju-budeme brutalně okradani každy den každou minutu

46 hlasů

Kradou lidi a oběma rukama,nejen pravou či levou.Příležitost dělá z nich zloděje.Za ČSSD byl odsouzen i ministr financí Svoboda.Tak se uklidni Rudochu!

23 hlasů

Že Zemanova vláda nechala odsoudit svého ministra je její PLUS, protože Topolánkova a Nečasova vláda nikdy (pro sichr) nikoho ani nenechala vyšetřovat, natož poslat před soud, což je její MÍNUS, jenomže to je moc na tvou hlavinku....!
Tak se uklidni, modrá hubo!

37 hlasů

Holt a skrátka buď jsou modráci nevinní nebo jsou chytřejší.To je ale pro tebe těžko zkousnout ,že nadmutej rudochu prďochu.

10 hlasů

Že vlády od 1998 - 2006, vlády socanů nebyly schopny něco vyšetřit, obžalovat a nechat zavřít (mimo S+S) hovoří o jejich schopnostech.

17 hlasů

A Standa Gross se chytře zdekoval a taky mu nic nedokázali.Strejda Vik ho zachránil.Každé malé dítě kromě toho,co trpí meteorismem ví,že kradou lidi sem tam celé strany,ale doufám,že to u nás skončilo vr 1989.Dnes kradou jen konkrétní lidé a bohužel peněz není nikdy dost.Čím je kdo blbější,tím více se v politice chopí možnosti krást.A rozhodně více blbejch je u oranžovějch.Usvědčeni,odsouzeni a fektik-oranžový hlupáci a že jich tam je.

13 hlasů

Zase z vlastní hlavy a zase krávovina !
O čem tedy svědčí to, že se za vlády ODS nevyšetřilo vůbec nic, když u té ČSSD alespoň Svoboda a Snopková, blbečku ? Že radši nedržíš tlamu, vždycky si naběhneš !

35 hlasů

Prdici, se rika, ze tvoja radeji utekla z tebou vychvalovaneho tabora miru a socialismu, ktery jsi pomahal budovat se zbrani v ruce. Ze pry jsi stal na strazi socialismu. Plneni manzelskych povinnosti silne pokulhavalo ...:-)

16 hlasů


Jdi si vymenit svoje zahnedle trencle, rudy lektore marxismu-leninismu na VMULu:-)))

14 hlasů

Strašlivě mě uráží zabedněnost lidí ... Nejčastěji na všech diskuzích čtu příspěvky typu "zlodeji modráci,pravicové straky, tuneáři ODS-sáci, Kalousek zloděj atd ..." Dělá to na mě dojem, že když je někdo volič levice, je zloděj pravičák prostě ultra-zloděj. Ale najednou když se ukáže že kradl levičák, zaraženě se mlčí... Uráží mě česká malost typu - podívám se za kterou stranu kope zloděj a teprve potom jsem příslušně rozhořčený nebo mlčím. Proberme se, zloděj je zlodějem ať je zleva či zprava. A takové ty kecy typu "volím komunisty, ti nic neukradli" - to je jen kvůli tomu, že nebyli u lizu, ne že by to byli svatí lidé. Takže zkusme se už konečně na věc podívat bez "stranických brýlí" a nazývejme všechny zloděje zleději ať jsou z jakékoliv strany !

33 hlasů

Mě taky uráží zabedněnost lidí, ale úplně jiných.....

27 hlasů

Fakt?Jak často se díváš do zrcadla?To musíš být pokaždé uraženej a nasranej.Pozor taková depka ze sebe samého může špatně skončit a k tomu to nadýmání .Ty jsi nebezpečný sobě i okolí.

8 hlasů

Prdici, se rika, ze tvoja radeji utekla z tebou vychvalovaneho tabora miru a socialismu, ktery jsi pomahal budovat se zbrani v ruce. Ze pry jsi stal na strazi socialismu. Plneni manzelskych povinnosti silne pokulhavalo ...:-)

15 hlasů

Zrovna ty seš jeden z nich, debile !

25 hlasů

lze jen souhlasit nehledě na to,že tentokrát už se ti komunisté k lizu dostanou a bude vidět jak je to s jejich morálkou ...

25 hlasů

Nebýt toho, že tuhle zemi zlikvidují, skoro bych jim tu hračku na jedno volební období půjčil - ať se ukážou.

14 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 27-28/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.