Nejpohodovější pár karlovarského festivalu. Neuhodnete, kdo

Relax
11. 7. 2015 11:20
Jiří Langmejer a Adéla Gondíková.
Jiří Langmejer a Adéla Gondíková.

Padesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si nenechali ujít ani Adéla Gondíková (41) a Jiří Langmajer (49). A i když dorazili až k závěru festivalového týdne, stačilo opravdu málo, aby aspirovali na nejpohodovější pár karlovarské kolonády.

Kdybyste je chtěli společně vyfotit ještě před několika měsíci, se zlou byste se potázali. Poté, co ale Gondíková a Langmajer veřejně přiznali, že již řadu let tvoří pár, stal se z nich jeden z nejsympatičtějších párů českého showbyznysu. V Karlových Varech totiž rozdávali jeden úsměv za druhým, a ani jim nevadilo, když je náš fotoreportér vyfotil, jak si na svůj hotelový pokoj tajně nesou dvě láhve vína.

Za jejich pozitivní náladu může možná i fakt, že do Karlových Varů přijeli rovnou z Nepálu, kde byli na dovolené. Slavný pár vypadal totiž velmi odpočatě a láska z nich přímo čišela. A my jim přejeme, aby jim tato nálada vydržela co nejdéle.

Jedinečnou atmosféru letošního ročníku filmového festivalu divákům TV Barrandov přinese Festivalový speciál, který vaše oblíbená televize odvysílá v neděli 12. července od 20.10 hodin, doslova pár hodin po skončení celé monstrózní akce. Pořadem, který prozradí tajemství letošních Varů, provede oblíbená dvojice barrandovských reportérů Bára Hlaváčková a Karel Dlabač.

Autor: - ren -Foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Časopis EXKLUZIV

Další čtení

ilustrační foto

Nealkoholická vína se dostávají z okraje zájmu do centra pozornosti

Relax
Aktualizováno: 15. 2. 2026 11:34
Ostravská zoologická zahrada odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského. Zatím pobývají v chovatelském zázemí, dospělé varany mohou návštěvníci vidět v pavilonu Papua. Na snímku je mládě varana papuánského.

Ostravská zoo odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského

Relax
14. 2. 2026

Valentýnská soutěž o masážní oleje Ziaja

Relax
9. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ