Nové moderátorské duo Našich zpráv. Koukněte se, jak jim to ladí!

Relax
22. 8. 2014 08:00
Denisa a Petr poprvé spolu před kamerami už v pondělí v 18:30 na TV Barrandov.
Denisa a Petr poprvé spolu před kamerami už v pondělí v 18:30 na TV Barrandov.

Hlavní zpravodajská relace TV Barrandov má novou moderátorskou dvojici. Denisu Jeřábkovou (26) a Petra Převrátila (28) čeká první společné vysílání! Poprvé přinesou divákům Našich zpráv informace z domova i ze světa už v pondělí 25. srpna v 18:30. 

"Zkoušíme denně, a i když každým dnem cítím zlepšení, musím přiznat lehkou nervozitu. Přece jen přímý přenos v hlavní zpravodajské relaci je mnohonásobně větší adrenalin. Věřím ale, že i s Petrovou pomocí budu brzy klidnější," řekla Denisa. A vypadá to, že nové moderátorské duo si skvěle sedlo nejen v práci. "S Petrem Převrátilem si rozumíme lidsky i profesně. Navíc Petr je opravdu fešák. Je sice o pár centimetrů menší než já, ale to se za pultíkem schová a při společném focení si zouvám boty," dodala se smíchem zadaná Denisa. 

Také Petr je s výběrem kolegyně nadmíru spokojen. "Byť se s Denisou před kamerou teprve sžíváme, už teď mohu říct, že spolupráce s ní je výborná. Nebojím se, že by to nezvládla. Je na ní vidět, že ji tahle práce baví a zajímá a kromě toho má zkušenosti. Těším se na náš první pondělní přímý přenos," netají se Petr. "Denisa je opravdu velmi půvabná žena, ale já mám svoji přítelkyni a na tom se nic nezmění," dodává.

Autor: - aza -Foto: TV Barrandov

Další čtení

ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Nové vydání časopisu Instinkt č. 5/2026: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
9. 4. 2026
5/2026 Instinkt

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ