Pippa Middleton září spokojeností! Vyšlápla si na hackera!

Relax
30. 9. 2016 16:30
Pippa Middleton už nemusí bát zveřejnění fotografií.
Pippa Middleton už nemusí bát zveřejnění fotografií.

Pippě Middleton (33) ukradl dosud neznámý hacker více než tři tisíce fotografií z on-linového úložiště. Jelikož se jednalo o soukromé snímky členů královské rodiny, byl by opravdu velký skandál, kdyby se dostaly na veřejnost. Tak Pippa nelenila a začala se kvůli tomu soudit. A soud vyhrála! Ten, kdo nyní fotografie použije, půjde si sednout!

"Máme důkazy o tom, že byl spáchán opravdu do nebe volající a nečestný čin, který způsobil žalobkyni značné utrpení," sdělil obhájce Middletonové, který je rád, že soud vyhráli," sdělil Pippin obhájce, který vítězství u soudu vybojoval. Díky němu tak může celá královská rodina klidně spát.

Na krádeži fotografií měl značný podíl l i pětatřicetiletý webdesignér Nathan Wyatt, který byl zatčen a obžalován ze zneužití soukromých dat Pippy a dalších osob, kterým se naboural na on-linové úložiště. Snažil se je pak prodat médiím za 1,5 milionu korun. Neúspěšně. Kdyby se mu to podařilo, dostaly by se na veřejnost snímky Pippy Middleton ve svatebních šatech nebo nahé fotografie jejího přítele Jamese Matthewse. Teď už mají po soudním rozsudku všichni smůlu.

Autor: jma Foto: ČTK/PA/Dominic Lipinski

Další čtení

Geocaching je hra novodobých lovců pokladů, propadli jí i Češi

Relax
1. 5. 2025

Steel Hunters začíná novou sezónu a přidá zdarma Battle Pass

Relax
29. 4. 2025

Soutěž o vstupenky na muzikál Jakoubek

Relax
28. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ