Dnes si nezahrajete některé hry od Ubisoftu

Relax
7. 2. 2012 14:00
H.A.W.X. 2.
H.A.W.X. 2.

Francouzská vydavatelská společnost Ubisoft varovala hráče, že si během dnešního dne nezahrají některé hry kvůli výměně serverů.

Servery zajištují především multiplayerovou část her od Ubisoftu, zároveň se ale starají také o protipirátskou ochranu, která vyžaduje, abyste i při hraní singleplayeru byli připojeni k internetu. Především kvůli tomu si během dnešního dne nebudete moci zahrát některé tituly, včetně H.A.W.X. 2, The Settlers 7, Might & Magic Heroes 6 či Splinter Cell: Conviction.

Oproti tomu by bez problému měly fungovat nové tituly, o něž je stále velký zájem, včele s Assassin's Creed: Revelations a Driver: San Francisco.

Prozatím není jasné, jak dlouho bude výpadek trvat. Možná půjde o pár hodin, v horším případě o celý den.

Autor: Michal Burian - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

V brněnské zoo se narodilo šest malých manulů. Tyto kočkovité šelmy přišly v zahradě na svět znovu po osmi letech. S trochou štěstí je už návštěvníci mohou v expozici zahlédnout.

Brněnská zoo se těší z šesti malých manulů, kočkovitých šelem

Relax
8. 6. 2026
ilustrační obrázek

Týden na svobodě: lemur z ostravské zoo skončil na třešni

Relax
8. 6. 2026
V Zoo Hodonín se těší z jarních mláďat. Na snímku jsou mláďata papoušků nádherných (Polytelis swainsonii).

Jarní přírůstky v Zoo Hodonín. Narodili se tamaríni, přímorožci i zebra

Relax
6. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ