LawBreakers je zbrusu nová hra od známého tvůrce Gears of War

Relax
28. 8. 2015 20:54
bez popisku 756895
bez popisku 756895

Novinka bude opět akční střílečka, ale znatelně odlišná s vlastními nápady. Bojovat se bude primárně on-line a samotné hraní velmi ovlivní gravitace, která ve světě hry bude fungovat trošku jinak, než jsme zvyklí. Hru bude možné hrát zdarma.

Cliff Bleszinski patří v herní světě mezi velmi známé postavy a to díky klíčovým rolím, jenž sehrál v začátcích sérií Unreal Tournament a Gears of War. Z té druhé se vyklubala velmi úspěšná značka a jedna z ikonických her na konzolích Xbox.

Bleszinski již delší dobu pracuje s novým studiem na zbrusu nové hře, jenž nyní detailně představil. Ve světě LawBreakers došlo k roztříštění měsíce a následovalo obří zemětřesení na Zemi. Hra se ale odehrává až s časovým odstupem ve světě, kde se civilizace z katastrofy vzchopila.

Dávné události ale velmi změnily fungování gravitace. Právě využití nových vlastností gravitace bude jedním z klíčových prvků hry. Poznáme to především při pohybu, kde hráči stráví hodně času ve vzduchu či půjde skákat velmi vysoko.

Po herní stránce má LawBreakers nabídnout taktickou on-line akci, kde se utkají dva pětičlenné týmy. Na výběr z různých postav a za každou bude hra odlišná. Strany konfliktu budou představovat policejní složky a gangy kriminálníků.

Hra má dorazit někdy v průběhu příštího roku, zatím nebylo potvrzeno, na jaké herní systémy vyjde. Bleszinski se rozhodl pro "Free-2-Play" herní model, základní hraní tak bude zcela zdarma. 

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Léto plné radosti

Relax
6. 6. 2025

Soutěž o svíticí létající talíř od Albi

Relax
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ