Mazaně dopadl zloděje iPhonu. Pomohlo mu svádění a kladivo

Relax
6. 1. 2013 11:01
Trombonista ztratil mobil při novoročních oslavách, díky své lstivosti ho ale získal nazpátek (ilustrační foto).
Trombonista ztratil mobil při novoročních oslavách, díky své lstivosti ho ale získal nazpátek (ilustrační foto).

Kombinaci technologických vymožeností, svádění a obyčejného kladiva použil newyorský muzikant, aby od zloděje získal zpátky svůj iPhone. 

Jazzový trombonista Nadav Nirenberg zapomněl telefon patrně v taxíku, když se vracel z novoročních oslav. Další ráno sedmadvacetiletý muzikant zjistil, že někdo s pomocí seznamovací aplikace v jeho telefonu posílá vzkazy ženám. Nelenil, přihlásil se na seznamku a pozval nového majitele svého iPhonu na rande - samozřejmě coby mladá žena, což podpořil i fotografií pohledného děvčete.

Když pachatel dorazil do Nirenbergova brooklynského bytu vybavený nezbytnou lahví vína, uvítal ho hudebník dvacetidolarovou bankovkou v jedné ruce a kladivem v druhé - pro každý případ. Zloděj mu podal telefon a beze slova odešel. I s vínem.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Chcete, aby si kočka užila šťastné Vánoce? Těchto pár triků zajistí klidné svátky vám oběma

Relax
Aktualizováno: 5. 12. 2025 19:51

Adventní kalendář #05: Peklo Čertovina

Relax
5. 12. 2025

Adventní kalendář #06: SeXoňa a Nespoutané laškování

Relax
6. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV