Policie v šoku. Pachatelem vloupání do charity byla krajta

Relax
10. 7. 2013 12:02
Do obchodu se vloupala krajta (ilustrační foto).
Do obchodu se vloupala krajta (ilustrační foto).

Australská policie vyšetřující vloupání do charitativního obchodu ve městě Ingham objevila zcela nepravděpodobného pachatele - 5,7 metru dlouhou a 17 kilogramů vážící krajtu.

Queenslandskou policii na místo přivolali zaměstnanci, když zjistili, že obchod má poškozenou střechu, zboží je rozházené a na podlaze je louže tekutiny podobné zvratkům.

Policisté si původně mysleli, že zloděj propadl střechou a neudržel obsah žaludku. Ovšem pak se na místě našel had a údajné vloupání dostalo zcela jiné obrysy. O pachatele se pak postaral specializovaný lovec hadů, který krajtu odchytil a vypustil do nedalekých mokřadel.

Autor: ČTK , APFoto: Shutterstock

Další čtení

ilustrační obrázek

Dukovany a Temelín chystají noční exkurze pro veřejnost. Kapacita je omezená

Relax
19. 8. 2026
Mládě lachtana jihoafrického, pravnuk legendárního Gastona, poprvé vstoupil se svou matkou Daisy do velkého expozičního bazénu v Zoo Praha

Gastonův pravnuk už umí plavat. Mládě lachtana se v pražské zoo představí návštěvníkům

Relax
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zazdila se v kmeni a vyvedla mladé. Olomoucká zoo slaví vzácný odchov zoborožců

Relax
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ