Španělka dluží na parkovném přes 700 tisíc korun

Relax
6. 6. 2017 14:05
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Španělská řidička dluží provozovateli parkovacího domu na Mallorce v přepočtu více než 735 tisíc korun. Své tmavomodré Volvo totiž v roce 2009 zaparkovala v domě a už si ho nevyzvedla. O kuriózním případu informoval místní server Ultima Hora.

Auto stále stojí na stejném místě jako před osmi lety, "zaprášené, opuštěné, s trochu vyfouklými pneumatikami", napsal místní deník.

Provozovatel podal na majitelku vozu žalobu již v roce 2012, kdy požadoval 21 625 eur (570 tisíc Kč). Ta ale nezaplatila ani cent, a dluh tak narůstal. Nyní dosahuje již 27 995 eur (737 tisíc Kč) a stále roste. Žena se ke svému dluhu nechce znát.

Autor: Uroš Lazarevič, ČTK Foto: ČTK , Lucie Pařízková

Další čtení

Jaro v Adršpachu: skalní monumenty, ale také fascinující příroda

Relax
13. 5. 2025
Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ