Budoucnost dopingu: geny šité na míru

08.12.2008 08:30 Původní zpráva

Zapomeňte na chemii, budoucnost patří genetice. Tak by se dal stručně formulovat vzkaz nepoctivým sportovcům odhodlaným dosáhnout vyšších výkonů za každou cenu. Porušením pravidel, rezignací na fair-play, riskováním vlastního zdraví... Účinné látky brzy nebude nutno do těla dodávat, organismus si je vyrobí sám. Stačí ho jen vhodně naprogramovat.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Otazník (104 hlasů) 08.12.2008 18:25

    Kdecovšecko. hehe Nechápu proč ve sportovním průmyslu, který je...

  • Otazník (99 hlasů) 08.12.2008 09:43

    Zrušme antidopingové kontroly. Je to k ničemu. Ať si každý hlídá...

  • cred (95 hlasů) 08.12.2008 16:18

    spotovec je produkt a zamestnani jako kde co jineho ... on prodava...

  • hehe (90 hlasů) 08.12.2008 11:45

    A co beres ty?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskusní příspěvky

spotovec je produkt a zamestnani jako kde co jineho ... on prodava sam sebe ... kdyz ti tvrdi ze je dobrej a pritom dopuje je to smutne a k lže stejne jako praci prasek ze suprove pere i na 30 stupnu do bila :)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 95 hlasů

Zrušme antidopingové kontroly. Je to k ničemu. Ať si každý hlídá svoje zdraví sám, tak jako v jiných oblastech života.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 99 hlasů

A co beres ty?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 90 hlasů

Kdecovšecko. hehe Nechápu proč ve sportovním průmyslu, který je zábavou stejně jako hudební průmysl, existují antidopingové kontroly. Kdo kontroluje umělce jestli neberou doping, aby měli nápady a energii skákat po pódiu? Nikdo. Stačilo, když jich svého času pár na drogy zakalilo, a začali si to hlídat sami a za své peníze. Tak proč by totéž neměli dělat i sportovci? Jsou to snad nesvéprávná zvířátka?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 104 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2012 najdete >