Formule 1
Renault prý odstranil problémy, Vettel může závodit naplno

26.03.2014 16:25

Brit Lewis Hamilton (zleva) kropí šampaňským vítěze VC Austrálie Sebastiana Vettela z Německa.

Rivalové
Hamilton vs. Vettel. Dva šampióni. Který "kohout" bude letos vládnout?

Původní zpráva Britský pilot Lewis Hamilton je v poslední době nejúspěšnějším závodníkem formule 1. Je mu třicet dva, má tři tituly mistra světa, stále však vůbec nemyslí na... více

Závod formule 1 v Melbourne.

GP Austrálie

Původní zpráva Svět formule 1 se po zimním spánku opět probudil k životu a fanoušci motorsportu si mohli znovu vychutnat rychlost a drajv na závodním okruhu. Úvod sezony se... více

Ferrari
"Jako by křičel: Víc, víc, víc!" Vettel si po triumfu pochvaluje vůz

Německý pilot Sebastian Vettel z Ferrari ukončil po roce a půl čekání na vítězství ve formuli 1, které vybojoval před oběma vozy v posledních letech... více

Formule 1
V úvodu sezony vyhrál Vettel, prolomil čekání Ferrari

Úvodní závod nové sezony formule 1 Velkou cenu Austrálie vyhrál německý pilot Sebastian Vettel a pro stáj Ferrari získal první triumf od září 2015. Za... více