Sestup do druhé ligy neodradil prezidenta příbramského klubu Jaroslava Starku od setrvání u profesionálního fotbalu. Věří, že se mu podaří přes léto udržet tak... více

Pražská Sparta podle italských i světových médií angažovala nového trenéra. Ještě na začátku května sám Ital Stramaccioni odmítal jakékoli spojení s pražským... více

Rozhodčí Pavel Orel v diskuzi s plzeňským Petrželou.

Fotbalová liga
Sudí Orel poškodil Plzeň a v letošní sezoně si už nezapíská

23.05. 05:33

Sudí Pavel Orel měl podle komise rozhodčích FAČR nařídit v sobotním utkání první ligy mezi fotbalisty Brna a Plzně pokutový kop ve prospěch Viktorie. Po... více

Italský trenér Andrea Stramaccioni.

Sparta ulovila trenéra! Radu střídá Ital Stramaccioni

22.05. 19:16 Aktualizováno 22.05. 19:42

Fotbalisty Sparty od nové sezony povede italský trenér Andrea Stramaccioni. Podle italského listu Gazzetta dello Sport se s pražským klubem v neděli dohodl na... více

Michael Krmenčík se raduje z gólu (ilustrační foto).

Plzeňská naděje
Dřeli jsme do poslední minuty a vyplatilo se, chválí trenér Bečka

21.05. 15:27 Původní zpráva

Slavii překazil oslavy a svou Viktorii udržel v boji o titul. Plzeňský snajpr Michael Krmenčík opět prokázal svůj zabijácký instinkt a gólem v nastavení... více

Brněnský kapitán Pavel Zavadi.

Kapitán na odchodu
Brněnský Zavadil: Chtěl jsem vyhrát, rozlučka se nepovedla

21.05. 13:03

Brněnský záložník Pavel Zavadil neskrýval velké zklamání ze smolné sobotní porážky 0:1 v utkání předposledního kola fotbalové ligy s Plzní. Zápas pro... více

Fotbalista Slavie Josef Hušbauer.

Slavia, nebo Plzeň?
Titul můžeme oslavit doma. Doufám, že to zvládneme, věří Hušbauer

21.05. 11:34 Původní zpráva

Fotbalová Slavia mohla ve 29. kole ePojisteni.cz ligy předčasně oslavit zisk toužebně vyhlíženého titulu, bujaré veselí však prozatím musela i přes vítězství v... více

Trenér Bohemians Martin Hašek.

Záchrana "klokanů"
Osvobození a úleva. Ze srdce nám spadl balvan, říká trenér Hašek

21.05. 09:22

Trenér fotbalistů Bohemians 1905 Martin Hašek cítil radost a úlevu, že dovedl pražský tým k záchraně už ve 29. kole první ligy. Po sobotním vítězném domácím... více

Kapitán fotbalové Slavie Milan Škoda.

Kousek od titulu
Škoda: Musel jsem kluky uklidňovat. Teď si to chceme uhrát doma

21.05. 06:30 Původní zpráva

Pražská Slavie byla od titulu fakticky pár minut. Kdyby útočník Plzně Michael Krmenčík nedal v závěrečných minutách nastavení na hřišti Brna vítěznou branku,... více

Kapitán Plzně Roman Hubník (vlevo) v souboji s Jakubem Řezníčkem z Brna.

Plzeň se nevzdává
Kapitán Plzně Hubník: Pořád žijeme, stát se může cokoliv

21.05. 06:00 Původní zpráva

Heroický výkon předvedli fotbalisté Plzně, když v posledních minutách vynutili boj o titul až v posledním kole. Michael Krmenčík vstřelil branku v 92. minutě a... více

Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál (vpravo).

Úleva Bohemians
Ještě, že se nemusím zachraňovat jako se Slavií, říká Dostál

21.05. 05:00

Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál má radost, že si"klokani" zajistili setrvání v první lize už v předposledním 29. kole díky domácí výhře 2:0 nad Karvinou a... více

Fotbalový trenér Příbrami Kamil Tobiáš.

Tobiáš: Chci být ten, kdo dovede Příbram zpátky do ligy

20.05. 22:02

Ačkoli už po nepovedeném podzimu byli fotbalisté Příbrami jasným aspirantem na sestup, definitiva pádu do druhé ligy po remíze 1:1 v Jihlavě pro ně byla velkou... více

Trenér fotbalistů Slavie Jaroslav Šilhavý.

Hořká výhra
Šilhavý: Někteří už slavili, pak ale přišla zpráva z Brna

20.05. 20:57

Fotbalisté pražské Slavie byli v dnešním 29. ligovém kole necelé dvě minuty od zisku titulu a trenér Jaroslav Šilhavý přiznal, že někteří na lavičce v závěru... více

Fotbalisté Slavie vyhráli v těžkém utkání v Mladé Boleslavi.

Drama v lize
Slavia byla pár minut od titulu, o sestupujících je rozhodnuto

20.05. 18:56

Fotbalisté Slavie zvítězili v předposledním 29. ligovém kole v Mladé Boleslavi 2:1 a jsou krok od titulu. Pražané udrželi dvoubodový náskok v čele tabulky před... více

Adolf Šádek.

Smrt Davida Bystroně
Těžko hledáme slova, smutní generální manažer Plzně

20.05. 12:56

Fotbalisty Plzně zasáhla v krátké době druhá sebevražda jejich bývalého spoluhráče. Po dubnovém úmrtí obránce Františka Rajtorala si v pátek vzal život další... více

Chalífa International Stadium.

První zápas
Katarští pořadatelé otevřeli první stadion pro fotbalové MS 2022

20.05. 11:50

Katarští pořadatelé v pátek slavnostně otevřeli první stadion pro fotbalové mistrovství světa v roce 2022. Po náročné rekonstrukci byl na okraji metropole... více

David Bystroň si zahrál i proti takovým velikánům, jako je Lionel Messi.

Vzpomínka na fotbalistu
Hrdina proti AC Milán i dopingová aféra. Jaký byl příběh Davida Bystroně

20.05. 11:36 Původní zpráva

Jistota obrany, která vždy podpořila své spoluhráče. Takový byl na hřišti David Bystroň, který stihl za svou kariéru zvednout nad hlavu pohár pro mistra ligy... více

Slavící Slavia v roce 2009.

Mistr i sestupující. Co vše může rozhodnout předposlední kolo

20.05. 10:09

Předposlední kolo první fotbalové ligy může určit nového mistra. Vedoucí Slavia Praha má před 29. dějstvím v čele tabulky dvoubodový náskok a pokud zvítězí ve... více

David Bystroň.

Smutná zpráva
Další sportovní tragédie. Fotbalista Bystroň se oběsil

19.05. 23:11

Fotbalista David Bystroň spáchal ve 34 letech sebevraždu. Informaci slovenského deníku Šport potvrdil pro český deník Sport jeho bratr Daniel. Bývalý obránce... více

Bude se po sobotních zápasech víc radovat plzeňský Andreas Ivanschitz, nebo slávista Muris Mešanovič?

Závěrečná kola
Slavia, nebo Plzeň? Liga míří do finále, kdo zvládne hru nervů?

19.05. 16:00 Původní zpráva

Před minulým ligovým kolem jsme psali, že boj o titul ve fotbalové lize vrcholí a ten, kdo na něj chce skutečně dosáhnout, si už nesmí dovolit zbytečnou chybu.... více

Slávistický záložník Jaromír Zmrhal sní o titulu.

Ligový závěr
Snažíme se uklidnit, každý se bojí udělat chybu, ví Zmrhal

19.05. 11:29

Slávistického odchovance Jaromíra Zmrhala čeká v sobotu zřejmě nejdůležitější zápas za dobu jeho pětiletého působení v A-týmu. Reprezentační záložník s... více

Brankář Jiří Pavlenka.

Boj o titul
Hrajeme o hodně! zní z kabiny Slavie před duelem v Boleslavi

18.05. 18:15

Brankář Jiří Pavlenka věří, že fotbalisté Slavie zvítězí v sobotním předposledním 29. ligovém kole v Mladé Boleslavi díky tomu, že budou mít větší motivaci než... více

Zlínský hrdina Robert Bartolomeu.

Pohárový hrdina
Na podzim hrál druhou ligu, teď Zlín vyslal do Evropy

18.05. 05:38

Nečekaného hrdinu mělo finále domácího fotbalového poháru MOL Cupu. O výhře Zlína 1:0 nad Opavou rozhodl jediným gólem záložník s angolskými kořeny Robert... více