Sparta počítá ztráty. Z Rakouska odjeli zranění Vácha a Néstor

10. 7. 2017 18:25
Sparťanský fotbalista Lukáš Vácha.
Sparťanský fotbalista Lukáš Vácha.

Soustředění fotbalistů Sparty v rakouském Bad Häringu opustili záložníci Lukáš Vácha a Néstor Albiach. Kvůli zdravotním potížím se oba hráči vrátili do Prahy, kde absolvují podrobné vyšetření.

Vácha nedohrál nedělní zápas s Dynamem Kyjev, který pro něj skončil v 83. minutě po ostrém zákroku protihráče. Pro osmadvacetiletého záložníka to bylo první utkání v letní přípravě, předchozí dva duely vynechal kvůli problémům s kolenem. Néstor si zahrál naposledy v dubnovém derby se Slavií.

Spartu čekají v Rakousku zápasy s Ingolstadtem a Blackburnem.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nová kapitola chovu rysů v Jihlavě: Zoo doufá v první koťata už příští rok

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Stěhování kvůli dojíždění? Pro mnohé Čechy je špatná dopravní dostupnost důvodem ke změně bydlení

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ