Sparta počítá ztráty. Z Rakouska odjeli zranění Vácha a Néstor

10. 7. 2017 18:25
Sparťanský fotbalista Lukáš Vácha.
Sparťanský fotbalista Lukáš Vácha.

Soustředění fotbalistů Sparty v rakouském Bad Häringu opustili záložníci Lukáš Vácha a Néstor Albiach. Kvůli zdravotním potížím se oba hráči vrátili do Prahy, kde absolvují podrobné vyšetření.

Vácha nedohrál nedělní zápas s Dynamem Kyjev, který pro něj skončil v 83. minutě po ostrém zákroku protihráče. Pro osmadvacetiletého záložníka to bylo první utkání v letní přípravě, předchozí dva duely vynechal kvůli problémům s kolenem. Néstor si zahrál naposledy v dubnovém derby se Slavií.

Spartu čekají v Rakousku zápasy s Ingolstadtem a Blackburnem.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Jihokorejská čistka pokračuje: Exministr spravedlnosti míří na 25 let do vězení

Domácí
22. 6. 2026
Hollywood Vampires

Hollywood Vampieres vystoupí v září opět v Praze

Kultura
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Inovace se nekonala? Pekárna pod Agrofertem čelí obžalobě kvůli evropským penězům

Domácí
Aktualizováno: 22. 6. 2026 12:35

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ