V poháru končí další prvoligový tým. Bohemka podlehla Hradci

30. 9. 2015 18:57
Fotbalisté Bohemians podlehli Hradci.
Fotbalisté Bohemians podlehli Hradci.

Fotbalisté Bohemians 1905 jsou pátým prvoligovým týmem, pro kterého skončilo účinkování v MOL Cupu už ve 3. kole. Pražané prohráli na hřišti druholigového Hradce Králové 0:1 po gólu Igora Súkenníka z 87. minuty. Napodobili tak Teplice, Slavii, Ostravu a Slovácko.

Fotbalisté Bohemians 1905 jsou pátým prvoligovým týmem, pro který skončilo účinkování v MOL Cupu už ve 3. kole. Pražané prohráli na hřišti druholigového Hradce Králové 0:1 po gólu Igora Súkenníka z 87. minuty. Napodobili tak Teplice, Slavii, Ostravu a Slovácko.

Hrdinou Hradce se stal brankář Jiří Lindr, který po dlouhých 16 měsících nastoupil poprvé k soutěžnímu zápasu poté, co překonal vleklé zranění kolena. A hned vychytal čisté konto.

Jednou mu po střele Mosquery pomohlo břevno, to ale nastřelil i domácí Pázler. Celkem měli více šancí domácí hráči, ale trápili se s koncovkou. Až tři minuty před koncem přišel přízemní centr Malinského, míč se dostal až k Súkenníkovi a ten se už nezmýlil.

Utkání 3. kola MOL Cupu, fotbalového Poháru FAČR
Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)
Branka: 87. Súkenník. Rozhodčí: Váňa - Hock, Vlasjuk.
Sestava Bohemians: Fryšták - Havel (43. Pauschek), Šmíd, Gajič, Šírl - Jindřišek - Bartek (68. Acosta), Hubínek, Jirásek, Mosquera - Schick. Trenér: Pivarník.
Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Scott Bessent

USA ohlásily nové sankce vůči Íránu, chtějí jej izolovat od světové ekonomiky

Zahraničí
24. 8. 2026
Tomáš Jiřikovský

Jiřikovský v bitcoinové kauze nastínil možnosti spolupráce, zůstává ve vazbě

Domácí
24. 8. 2026
ilustrační foto

Jih Francie zasáhlo tornádo, poničeno je 300 domů, 41 lidí utrpělo zranění

Zahraničí
24. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ