Končící šéf fotbalu Mokrý míří <span>na ředitelský post</span> do Brna

Sport
23. 6. 2009 07:18
Pavel Mokrý, od roku 2005 předseda fotbalového svazu.
Pavel Mokrý, od roku 2005 předseda fotbalového svazu.

Pavel Mokrý, od roku 2005 předseda fotbalového svazu.Končící šéf fotbalového svazu Pavel Mokrý by se měl stát ředitelem prvoligového brněnského klubu. Sám Mokrý ani brněnské vedení to však zatím nepotvrdili.

Informaci jako první přenesl deník MF Dnes. Pětapadesátiletý Mokrý vedl svaz od roku 2005, nyní se však už o funkci ucházet nebude. Valná hromada ČMFS se uskuteční v sobotu v Praze.

Mokrý prohlásil, že oficiální nabídku nedostal. "Spíš jsou to takové diskuze na fotbale, co by bylo kdyby. Je to zatím ve fázi sondování terénu," řekl. "Samozřejmě, že bych rád nějakou formou u fotbalu zůstal, a Brno se pochopitelně nabízí, protože jsem tam doma. Ale do valné hromady svazu nic neřeším," dodal.

Ředitelskou funkci v Brně do konce loňského roku zastával Radek Bělák. Po jeho přesunu na jiný post řídil klub přechodně jeho majitel Roman Pros.

"Nezlobte se, ale nyní nechci nic ohledně klubu komentovat. Dejte mi pár dní," uvedl Pros.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Kde sledovat fotbalové MS v Praze? Podniky otevřou mimořádně i v nočních hodinách

Sport
9. 6. 2026
ilustrační foto

BBC: Fotbaloví fanoušci jsou rozhořčeni kvůli americkým vízovým restrikcím

Sport
8. 6. 2026
 Lezec Adam Ondra na Světovém poháru v Praze

„Vůbec jsem to nečekal.“ Ondra přesto postoupil v Praze do finále

Sport
Aktualizováno: 7. 6. 2026 15:05

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ