Schalke popáté za sebou prohrálo, tentokrát nestačilo na Hoffenheim.

Bundesliga
Od porážky k porážce, Schalke nestačilo na Hoffenheim

Aktualizováno 25.09. 20:44Schalke si v 5. kole německé ligy připsalo pátou porážku. Na hřišti Hoffenheimu prohrálo 1:2, ačkoliv už od 4. minuty vedlo po zásahu Maxima Choupo-Motinga.... více

Juventus na hřišti Palerma přišel o dva hráče.

Zranění
Juventus hlásí padlé: v Palermu se zranili Rugani a Asamoah

Fotbalisté Juventusu přišli při sobotním vítězství 1:0 nad Palermem v italské lize o dva hráče kvůli zranění pravého kolena. Daniele Rugani i Kwadwo Asamoah... více

AS Řím prohrál s FC Turín, Totti vstřelil 250. gól.

Serie A
AS Řím překvapivě prohrál, Totti trefil jubilejní gól

Aktualizováno 25.09. 23:19Fotbalisté AS Řím v 6. kole italské ligy překvapivě prohráli na hřišti FC Turín 1:3. Za domácí tým se prosadili Andrea Belotti a dvakrát Iago Falque, na opačné... více

Trenér Labbadia skončil v Hamburku. Vaz mu definitivně zlomila porážka od Bayernu.

Vyhazov
Po další prohře skončil v Hamburku Labbadia, střídá ho Gisdol

25.09. 12:46 Aktualizováno 25.09. 21:54

U fotbalistů Hamburku skončil kvůli špatnému vstupu do sezony trenér Bruno Labbadia. Tradiční severoněmecký klub to oznámil den po sobotní porážce 0:1 s... více

Brémy porazily Wolfsburg i díky brankce Theodora Gebre Selassieho.

Brémy mají první body, gólem přispěl Gebre Selassie

24.09. 22:26

Český reprezentační obránce Theodor Gebre Selassie gólem v nastavení rozhodl o výhře fotbalistů Brém v 5. kole německé ligy 2:1 nad Wolfsburgem. Werder získal... více

Juventus porazil Palermo a zůstane v čele italské ligy.

Italská liga
Juventus porazil Palermo a zůstane v čele Serie A

24.09. 22:00 Aktualizováno 25.09. 10:09

"Stará dáma" zvítězila v italské lize na hřišti Palerma 1:0 a po šestém kole zůstane v čele tabulky. Rozhodl v 49. minutě vlastním gólem Edoardo Goldaniga.... více

Matěj Vydra sice skóroval, jeho Derby ale nakonec prohrálo s Blackburnem.

Češi v akci
Vydra skóroval, Derby přesto padlo

24.09. 20:20

Český fotbalový reprezentant Matěj Vydra vstřelil první gól v dresu Derby County. Jeho tým v druhé anglické lize ale prohrál 1:2 s Blackburnem. Z krajánků se... více

Arsenal porazil v londýnském derby Chelsea, Čech vychytal nulu.

Suverénní lídr
Citizens znovu vítězně, londýnské derby ovládl Arsenal

24.09. 18:44 Aktualizováno 24.09. 21:34

Manchester City zvítězil v šestém kole anglické ligy na hřišti Swansea 3:1 a má dál plný počet bodů. Trenér vítězů Pep Guardiola uspěl v úvodních šesti... více

Barcelona deklasovala ve španělské lize Gijón, přestože Messi nehrál.

Primera Division
Barcelona bez Messiho deklasovala Gijón, Real zaváhal

24.09. 18:32 Aktualizováno 24.09. 10:06

Fotbalisté Realu Madrid podruhé za sebou ztratili body. V šestém kole španělské ligy remizovali 2:2 na hřišti Las Palmas a v čele tabulky už mají jen... více

Manchester deklasoval úřadujícího mistra z Leicesteru, zvítězil 4:1.

Premier League
Leicester dál tápe, od Manchesteru schytal čtyřku

24.09. 15:55

Rudí ďáblové z Manchesteru United porazili v šestém kole anglické ligy úřadujícího mistra Leicester vysoko 4:1. Všechny branky dali domácí v prvním poločase.... více

Fotbalisté Dortmundu se radují ze vstřelené branky.

Německá liga
Dortmund porazil Freiburg, navíc vylepšil klubový rekord

24.09. 01:51

Fotbalisté Dortmundu porazili v předehrávce 5. kola německé ligy Freiburg 3:1, čímž vylepšili klubový rekord: na domácím hřišti Borussia neprohrála už 24... více

Trenér Manchesteru United José Mourinho.

Sarkastický José
Mourinho vs. novináři: Jsem přeci ten nejhorší trenér v historii

23.09. 18:59

Trenér Manchesteru United José Mourinho se sarkasticky označil za nejhoršího kouče v historii fotbalu. Třiapadesátiletý Portugalec tak reagoval na kritiku po... více

Brazilský fotbalista Neymar.

Kauza nekončí
Soud opět začne řešit údajnou korupci při Neymarově přestupu

23.09. 17:52

Španělský nejvyšší soud znovu otevřel případ přestupu brazilského fotbalového útočníka Neymara ze Santosu do Barcelony. Kauzu přitom začátkem července soud... více

Poprvé v historii padla červená karta po konzultaci a prověření videozáznamu.

Historický okamžik
Červená karta ze záznamu, fotbalistu poprvé odsoudilo video

23.09. 05:00

Záložník Tilburgu Anouar Kali se stal prvním fotbalistou, který byl vyloučen na základě videozáznamu. V utkání Nizozemského poháru s Ajaxem Amsterodam dostal... více

Ladislav Krejčí pomohl Boloni k výhře dvěma asistencemi.

Serie A
Krejčí se při vítězství Boloni blýskl dvěma přihrávkami

21.09. 21:04

Reprezentační záložník Ladislav Krejčí pomohl dvěma asistencemi k domácí výhře Boloni 2:0 nad Sampdorií Janov v pátém kole italské fotbalové ligy. více

Problémy v Turecku
Slavného Eto'a vyřadili z týmu. Stěžoval si na rasismus

21.09. 13:20

Kamerunský fotbalista Samuel Eto'o byl do odvolání vyřazen z prvního týmu Antalyasporu, kde působí i český obránce Ondřej Čelůstka. Vedení klubu tak učinilo... více

Záložník Manchesteru City Yaya Touré v zápase se Steaou Bukurešť.

Kritika trenéra
Buď se mi omluví, nebo si Touré už nezahraje, čílí se Guardiola

21.09. 11:00 Původní zpráva

Bývalá dlouholetá opora Manchesteru City Yaya Touré má problém. Jeho nový trenér, Pep Guardiola s ním nepočítá. Podobně jako před šesti lety v Barceloně.... více

Fotbalisté AC Milán porazili Lazio Řím 2:0.

Fotbalisté AC Milán porazili Lazio, v tabulce jsou třetí

21.09. 00:14

Fotbalisté AC Milán porazili v předehrávce pátého kola italské ligy Lazio Řím 2:0 a v tabulce se posunuli na třetí místo. Vedoucí Neapol má o bod víc. více

Fotbalisté Chelsea se radují ze vstřelené branky.

Ligový pohár
Chelsea vyřadila anglické mistry z Leicesteru

21.09. 00:08

Osmifinále anglického Ligového poháru už bude bez úřadujícího mistra z Leicesteru. Ten sice doma ještě v závěru první půle vedl nad fotbalisty Chelsea 2:0, ale... více