Arsenal v Anglickém poháru postoupil, Vydra skóroval

09.01.2016 18:38 Aktualizováno 09.01. 20:34

Český biker Jaroslav Kulhavý.

SP v Novém Městě
Kulhavý o neúspěchu: S takovou kondicí bych si nedojel ani na nákup

Po všech stránkách špatný závod prožil olympijský šampion z Londýna a stříbrný z Ria Jaroslav Kulhavý na startu Světového poháru bikerů v Novém Městě na... více

Fotbalisté Realu Madrid po pěti letech získali španělský titul.

Španělská liga
Zidane a spol. slaví. Real Madrid po pěti letech získal ligový titul

Fotbalisté Realu Madrid po pěti letech získali španělský titul. V čele tabulky si po výhře 2:0 v Málaze udrželi tříbodový náskok před Barcelonou, jež... více

Atlético Madrid se rozloučilo se svým stadionem vítězně.

Villareal zakončil sezonu na pátém místě, Atlético se loučilo vítězně

Fotbalisté Villarrealu udrželi po výhře 3:1 v posledním kole španělské ligy ve Valencii páté místo a mají jistotu startu v základní skupině Evropské ligy.... více

Fotbalisté Arsenalu sice porazili Everton v posledním kole, ovšem v Lize mistrů se příští rok nepředstaví.

Premier League
Mise nesplněna. Čechův Arsenal bude po dvaceti letech chybět v Lize mistrů

Fotbalisté Arsenalu budou poprvé od sezony 1997/98 chybět v Lize mistrů. I přes výhru 3:1 nad Evertonem v posledním kole anglické ligy skončili pátí. Své... více