Blanc by se měl stát trenérem PSG, Ancelotti chce do Realu

21. 6. 2013 17:19
Laurent Blanc by se měl stát trenérem PSG.
Laurent Blanc by se měl stát trenérem PSG.

Nástupcem Carla Ancelottiho u fotbalistů Paris Saint-Germain bude podle všeho Laurent Blanc. Uvedla to televizní stanice BeInsport, která má stejně jako klub katarského vlastníka.

 "Exkluzivní informace: V pátek se rozhodlo, že Laurent Blanc bude novým trenérem PSG," uvedla televize na twitteru. Bývalý kapitán a později trenér francouzské reprezentace by měl s mistrem ligy podepsat dvouletou smlouvu.

Blancovým příchodem se uvolní Ancelottimu cesta do Realu Madrid, o níž se už několik týdnů spekuluje. Italský kouč požádal vedení PSG o uvolnění z funkce, nicméně vzhledem k platné smlouvě ho dosud nedostal.

Pětačtyřicetiletý Blanc byl bez práce od loňského vyřazení Francie ve čtvrtfinále mistrovství Evropy. Předtím světový a evropský šampion trénoval v letech 2007-2010 Girondins Bordeaux.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Laurent Cipriani

Další čtení

Oslo – Královský palác, Norsko

Obavy o norského krále. Stav devětaosmdesátiletého Haralda V. je velmi vážný

Zahraničí
27. 8. 2026
ilustrační obrázek

Skokové zdražení nafty i benzinu: Kde v Česku natankujete nejlevněji?

Domácí
27. 8. 2026

Divokej Bill se na podzim vrací k akustice. Čeká je sedmnáct koncertů napříč Českem

Kultura
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ